allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ДА НЕ МАГЁТЬ БЫТЬ

Мешканці «Л/ДНР» вже розчарувалися в Росії

Мешканці «Л/ДНР» вже розчарувалися в Росії
Після проведення «референдуму про самовизначення» в «ДНР» і «ЛНР» пройшло вже 3 роки. За цей період жителі підконтрольних сепаратистам територій вже встигли розчаруватися в Росії. Про це повідомляє replyua.net з посиланням на «Апостроф».

Жителі окупованих міст визнають, що у них на тлі загального зубожіння практично вивітрилася ейфорія від «референдуму». Під час розмови з журналістами учитель Віталій Єгоров зазначив, що сьогодні настрої людей вже далекі від того захоплення, який можна було спостерігати, наприклад, в 2015 році. Мізерні зарплати і пенсії, проблеми з роботою, відсутність гуманітарної допомоги - все це явно не сприяє народному радості. В даний час активістам «народних республік» все складніше брехати людям про майбутнє процвітання, оскільки працівники зупинених заводів і шахт розповідають всю правду. По суті, за 3 роки нічого з обіцяного в 2014 році так і не було виконано.

Люди клянуть Росію і «ДНР» навіть на Жовтневому - це прифронтове селище, яке знаходиться в районі донецького аеропорту. При цьому зараз практично неможливо знайти тих, хто ходив на «референдум». Практично всі, кого питаєш про це, стверджують, що не «голосували» або їхали з міста. Виходить, що ніхто тут ні при чому.

и коментиков в тудыть...

Maxim Danilenko ·
Они всем разочарованы сегодня Россией а вчера Украиной.Им там хорошо где халявы побольше да работы поменьше.
Yaroslava Staruch ·
Они так и будут бегать туда сюда.? То ндравится, то не ндравится. А в Украине не всё гладко, снова побегут к раше на халяву. Мать -Родину свою продали, а теперь им она ндравится. Что халява закончилась?
Светлана Кирильченко
Нах пофиг их разочарование, пусть отгребают, ублюдки.
Oleksandr Myronov ·
То ли еще будет...
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments