allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

новый нож в лишнехромосомной спине

Турчинов повідомив про підписання з Туреччиною оборонних контрактів

Руйнування планів Кремля: Турчинов повідомив про підписання з Туреччиною оборонних контрактів
Під час перебування з візитом в Стамбулі Олександр Турчинов, секретар РНБО України, провів обговорення зі своїми колегами в Туреччині питання щодо перспективи співпраці у сфері авіації та ракетно-космічної галузі, а також розробки нових видів зброї, інформує replyua.net. Також відомо, що керівники української та турецької оборонної галузі погодили нові протоколи щодо нових напрямків співпраці. У відповідності до даних прес-служби РНБО, Олександр Турчинов у Туреччині зустрівся з керівником оборонного відомства цієї країни, генсеком Ради національної безпеки Турецької Республіки та главою турецького оборонпрому.

Турчинов висловив переконання, що активна та всебічна співпраця у військово-політичній та військово-технічній галузях є одним з головних аспектів українсько-турецьких відносин. Також він дав високу оцінку роботі українсько-турецької робочої групи з координації стратегічних проектів, про створення якої стало відомо минулого року. Високопосадовець зазначив, що завдяки цьому суттєво розширився перелік сфер співпраці між Києвом та Анкарою.

«Ми надаємо великого значення конкретним результатам, завдяки яким посилюється оборона та безпека наших країн», - підкреслив Турчинов.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments