allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Achtung, Achtung!!!

У Кремлі випадково розповіли про підготовку провокацій на 9 травня у Києві

У Кремлі випадково розповіли про підготовку провокацій на 9 травня у Києві
Російська влада закликали членів Ради Європи відвідати Київ напередодні 9 травня, щоб побачити, що «будуть робити з ветеранами радянської армії» в українській столиці. Як передає replyua.net, про це написав у своєму Facebook голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов, коментуючи доповідь РЄ про права людини в окупованому Криму.

«Не варто вам, члени Ради Європи, їхати до Криму, вважаючи за краще судити про ситуацію там із вторинних і кон'юнктурних джерел. Ви не приїхали до Одеси 2 травня, в третю річницю страшної трагедії, за яку так ніхто і не поніс покарання. Приїжджайте хоча б зараз, напередодні 9 травня і власне в День Перемоги над нацизмом, подивіться, що в столичному Києві будуть робити з ветеранами радянської армії, яка билася з Гітлером, а також з їх сучасними послідовниками», - написав сенатор. На його думку, представникам РЄ «стане або болісно соромно за упередженість і подвійні стандарти, або не стане, але тоді вони просто не потрібні».

Раніше українська влада неодноразово заявляла, що Кремль провокує дестабілізацію обстановки в Україні в період травневих свят Військовий експерт Олексій Арестович вважає, що 9 травня слід «гарантовано очікувати провокацій і спроб розхитати ситуацію в Харкові і в зоні АТО».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment