allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

У Польщі впіймали громадянина Австрії, який убивав українців на Донбасі

У Польщі впіймали громадянина Австрії, який убивав українців на Донбасі

У Польщі впіймали громадянина Австрії, який убивав українців на Донбасі
У Польщі спіймали громадянина Австрії, який на Донбасі вбивав українців. Як інформує replyua.net, 25-річного австрійця було затримано під час його спроби виїзду з Польщі в Україну. Польські прикордонники виявили пильність. Вони відразу з'ясували, що даний громадянин знаходиться в розшуку, і затримали його. Громадянин Австрії підозрюється в тому, що він перебував у незаконних збройних формуваннях і воював проти української армії на Донбасі. Також його звинувачують в тортурах і вбивствах полонених українців.

З урахуванням того, що затриманий є громадянином Австрії, з Польщі його відправлять додому. Далі його чекає або австрійський суд, або видача Україні, на території якої він скоював злочини. Прецеденти вже є. Раніше суд Естонії дозволив вислати в Україну для засудження свого громадянина, який брав участь у військових діях на Донбасі на боці бойовиків. Затримали австрійця, який вбивав полонених українців, в Дорогуську. Він намагався в'їхати на територію України, ймовірно, щоб знову приєднатися до бойовиків.

У лавах противників України на Донбасі воюють і громадяни інших країн. Нерідко вони не приховують себе, охоче позуючи перед телекамерами і ведучи активне життя в соціальних мережах.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments