allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

У Польщі впіймали громадянина Австрії, який убивав українців на Донбасі

У Польщі впіймали громадянина Австрії, який убивав українців на Донбасі

У Польщі впіймали громадянина Австрії, який убивав українців на Донбасі
У Польщі спіймали громадянина Австрії, який на Донбасі вбивав українців. Як інформує replyua.net, 25-річного австрійця було затримано під час його спроби виїзду з Польщі в Україну. Польські прикордонники виявили пильність. Вони відразу з'ясували, що даний громадянин знаходиться в розшуку, і затримали його. Громадянин Австрії підозрюється в тому, що він перебував у незаконних збройних формуваннях і воював проти української армії на Донбасі. Також його звинувачують в тортурах і вбивствах полонених українців.

З урахуванням того, що затриманий є громадянином Австрії, з Польщі його відправлять додому. Далі його чекає або австрійський суд, або видача Україні, на території якої він скоював злочини. Прецеденти вже є. Раніше суд Естонії дозволив вислати в Україну для засудження свого громадянина, який брав участь у військових діях на Донбасі на боці бойовиків. Затримали австрійця, який вбивав полонених українців, в Дорогуську. Він намагався в'їхати на територію України, ймовірно, щоб знову приєднатися до бойовиків.

У лавах противників України на Донбасі воюють і громадяни інших країн. Нерідко вони не приховують себе, охоче позуючи перед телекамерами і ведучи активне життя в соціальних мережах.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments