allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

апять курыл???

Захарченко хоче провести переговори щодо створення конфедерації з Україною

 Захарченко хоче провести переговори щодо створення конфедерації з Україною
В інтерв'ю журналістам російського видання «Известия» Олександр Захарченко, ватажок невизнаної цивілізованою спільнотою «ДНР», заявив про готовність підконтрольної Кремлю республіки домовлятися з представниками української влади про співіснування у якості «незалежної держави» на засадах конфедерації, про що інформує replyua.net. Захарченко також додав, що на сьогоднішній день можливість для переговорного процесу щодо «федералізації» України, що було однією з головних умов проросійських терористів, вже втрачена.

«Поїзд цей вже далеко пішов. Щодо федералізації ми були готові говорити з Києвом весною 2014 року. А вже зараз ми можемо проводити переговори з владою України лише на умовах рівноправ’я, як «незалежна держава», - вважає лідер донецьких терористів. При цьому, додав Олександр Захарченко, так звана «ДНР» готова домовлятися з Києвом про співіснування на конфедеративних засадах.

«Однак такий сценарій стане реалістичним лише після того, як у Києві відбудеться зміна усієї правлячої верхівки. Нинішня жадібна та порочна еліта повинна бути або на лаві підсудних, або емігрувати. Ми усвідомлюємо, що так чи інакше, військові дії припиняться переговорами щодо того, як співжити з Україною», - наголосив Захарченко.
Subscribe

 • (no subject)

 • (no subject)

 • (no subject)

  8 травня - День примирення та скорботи. Ми не пробачили - нацизм. Ми не пробачимо - рашизм.

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment