allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

В Україні планують накласти арешт на майно «Газпрому»

В Україні планують накласти арешт на майно «Газпрому»
В Україні заарештують майно російського «Газпрому», передає replyua.net. Державна виконавча служба отримала доручення Антимонопольного комітету України стягнути з російської компанії «Газпром» 172 мільярди гривень. З метою забезпечення оплати боргу майно «Газпрому» на території України збираються заарештувати. Таку величезну суму штрафу «Газпрому» нарахували, звинувативши у зловживанні монопольним становищем на українському ринку транзиту газу. 86 мільярдів гривень – це безпосередньо штраф, решта суми - пеня.

Україна оштрафувала «Газпром» ще в березні минулого року, зажадавши заплатити штраф не пізніше 4 травня того ж року. Росіяни подали позов до Госпсуду Києва, але суд відмовився приймати його на розгляд. Проте, «Газпром» так і не заплатив.

Оскільки «Газпром» не поспішає платити штраф, а вилучати газ, що прямують транзитом через Україну, не можна, на майно «Газпрому» в Україні накладуть арешт. Якщо сума арештованого майна не буде достатньою для погашення боргу, Київ попросить і інші країни накласти арешт на майно російського газового концерну. Раніше українська влада повідомили, що природний газ не купується в Росії понад 500 днів.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments