allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

шото идет не так

Захарченко припинив діяльність підприємств, які виробляли продукцію для РФ

Захарченко припинив діяльність підприємств, які виробляли продукцію для РФ
Протягом останнього часу у так званій «ДНР» припинилася робота навіть тих підприємств, які не зупинялися в самий розпал бойових дій 2014-15 років. Ці заводи працювали на Російську федерацію. Як повідомляє в соцмережі сепаратист Ігор Бистролетов, після так званої «націоналізації» на окупованій території Донецької області припиняють роботу не тільки підприємства, які належали українським олігархам, передає replyua.net.

За словами мешканки Донецька Наталії Бєлової, шахта імені Засядька також не працює. «Терміново вивозять всю документацію. Невже перед бурею ?!»,- пише жінка. Основний склад шахтарів відправили в безкоштовні відпустки через нібито «блокади». Склади забиті вугіллям, Україна його не закуповує, а Росії він не потрібен. На шахті поки працюють тільки ремонтні бригади. Тим часом припинила роботу Зуївська ТЕС. «Спочатку казали, що будуть запускати і нарощувати потужності, народ зрадів, що буде з роботою, але потім в Міністерстві вугілля і енергетики ДНР різко змінили плани і збираються зовсім зупинити Зуївку», - коментують повідомлення Бистролетова знайомі з ситуацією жителі Донецька.

«Однозначно закривають всі підприємства, взяті під так зване «тимчасове зовнішнє управління» з метою примусити народ йти добровільно-примусово на забій. А. Ходоковський в своєму інтерв'ю відкрито сказав, що надходження з Росії необхідних матеріалів для виробництва не буде, тому що йде підготовка до повномасштабної війни і російські брати-олігархи не готові до таких витрат !!! Захарка пообіцяв кожному добровольцю з / п аж в 15 тисч. рублів, безкоштовне забезпечення і обмундирування! Ось і куди піде мужик? Весь чоловічий здоровий потенціал від 18 до 45 років буде покликаний на бійню», - пише користувач з ніком «Птах Синиця». Бізнесмени з Донецька також скаржаться на чергове зубожіння." Виручка впала в рази, перед Великоднем трохи краще , а далі буде ще гірше», - пишуть донеччани в соцмережах.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments