allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

лашатка злится

Слова Турчинова про просування сил АТО на Донбасі викликали істеричну реакцію у Лаврова

Слова Турчинова про просування сил АТО на Донбасі викликали істеричну реакцію у Лаврова
Очільник російського зовнішньополітичного відомства Російської Федерації Сергій Лавров прокоментував нещодавню заяву Олександра Турчинова, секретаря Ради національної безпеки та оборони України про те, що силам антитерористичної операції просуватися на Донбасі, інформує replyua.net. Російський високопосадовець вважає, що таким чином офіційний Київ відмовляється від виконання Мінських домовленостей.

«Зміст заяви пана Турчинова свідчить лише про те, що українська влада вже відмовилася виконувати саме ту частину підписаних у Мінську домовленостей, у якій мова йде про гарантування безпеки. Крім того, та частина невід’ємна для вирішення усіх інших питань», - наголосив Сергій Лавров, слова якого процитували журналісти «Інтерфаксу». Крім того, головний дипломат РФ дав свою оцінку новині про вірогідність вже найближчим часом контактів керівників країн «нормандської четвірки». Сергій Лавров висловив думку, що дане питання буде одним з найбільш серйозних під час обговорення.

Напередодні Олександр Турчинов заявив, що в українських військових, які беруть участь в АТО, немає іншого шляху, крім як метр за метром переможно просуватися до кордону.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments