allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

сразу после лондона и берлина

Захарченко знову дивує: Хоче приєднати до "Новоросії" ще частину України

Захарченко знову дивує: Хоче приєднати до "Новоросії" ще частину України
Ватажок самопроголошеної терористичної організації «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що готує план щодо «входження до Новоросії Дніпропетровської та Одеської областей». Про це він заявив під час «прямого зв’язку з Україною», пише проросійське видання «ДАН», інформує replyua.net.

«Дніпропетровськ обов’язково стане частиною Новоросії, адже наші регіони дуже тісно пов’язані в історичному плані. Також ми маємо спільну ментальність та схожу економіку. Сама історія нам каже, що спільне існування наших регіонів неминуче», - заявив головний донецький терорист. В той самий час ватажок «Донецької народної республіки» заявив, що до «Новоросії» також має увійти і Одеська область, оскільки «об’єднання на початковому етапі являється важливою стратегічною ціллю».

В той самий час Захарченко заявив, що має плани про приєднання ще й Кривого Рогу. «Приєднання Кривого Рогу планується в рамках Донецько-Криворізької республіки. Це питання незабаром стане головною темою переговорів на найвищому рівні», - сказав він. Як повідомлялося раніше, ватажок «ДНР» Олександр Захарченко підписав указ, який робить лінію розмежування з окупованою Донеччиною «державним кордоном ДНР».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments