allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Ватажок терористів Ходаковський зробив грандіозне зізнання, – блогер

Ватажок терористів Ходаковський зробив грандіозне зізнання, – блогер
Український блогер Дмитро Вовнянко на своїй сторінці в Facebook пише про те, що ватажок банди терористів «ДНР» «Восток», злочинець і зрадник Олександр Ходаковський зробив грандіозне зізнання. На своїй сторінці в фейсбук він написав: «а вы знаете статистику наших потерь в виде безвозвратно убывших по различным причинам из воюющих, в первую очередь, подразделений? Минимум пятьдесят человек в день». За словами Вовнянко, півтори тисячі на місяць у зоні АТО проти наших втрат, що не повернути, всіх силовиків по всій Україні за минулий місяць – 57 осіб, з них у зоні АТО – 55.

«Я не маю підстав сумніватися в цифрах наших втрат – кілька волонтерських груп відслідковують їх по всіх можливих джерелах, збираючи інформацію по кожному нашому загиблому – з іменем, прізвищем, фото, званням, частиною, звідки родом, тощо. 55 проти 1500... Про що це говорить? У першу чергу, про те, що ми – набагато краще стріляємо. Ми набагато краще окопуємося і обладнуємо свої позиції. Ми не кидаємо своїх людей масами під ворожий вогонь. Ми бережемо своїх людей. Ми все робимо правильно, бо інакше – наші втрати були б як мінімум – такі самі», – написав Дмитро Вовнянко.

Він наголошує, що все це говорить, що нас постійно атакують і всі дорікання «зраднюків» про «ой, ми втрачаємо людей в АТО», адресувати треба не на Банкову, а в штаб терористів і у Москву. «Є ще одна цитата Ходаковського, яка не потребує коментування. «Тактика Пороха понятна и незамысловата: прикрываясь Минском, довести нас до асфиксии и взять потом с минимальными потерями». Тут, зараза, навіть не сумнівайся. Саме так і буде», – підсумував блогер.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments