allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Ватажок терористів Ходаковський зробив грандіозне зізнання, – блогер

Ватажок терористів Ходаковський зробив грандіозне зізнання, – блогер
Український блогер Дмитро Вовнянко на своїй сторінці в Facebook пише про те, що ватажок банди терористів «ДНР» «Восток», злочинець і зрадник Олександр Ходаковський зробив грандіозне зізнання. На своїй сторінці в фейсбук він написав: «а вы знаете статистику наших потерь в виде безвозвратно убывших по различным причинам из воюющих, в первую очередь, подразделений? Минимум пятьдесят человек в день». За словами Вовнянко, півтори тисячі на місяць у зоні АТО проти наших втрат, що не повернути, всіх силовиків по всій Україні за минулий місяць – 57 осіб, з них у зоні АТО – 55.

«Я не маю підстав сумніватися в цифрах наших втрат – кілька волонтерських груп відслідковують їх по всіх можливих джерелах, збираючи інформацію по кожному нашому загиблому – з іменем, прізвищем, фото, званням, частиною, звідки родом, тощо. 55 проти 1500... Про що це говорить? У першу чергу, про те, що ми – набагато краще стріляємо. Ми набагато краще окопуємося і обладнуємо свої позиції. Ми не кидаємо своїх людей масами під ворожий вогонь. Ми бережемо своїх людей. Ми все робимо правильно, бо інакше – наші втрати були б як мінімум – такі самі», – написав Дмитро Вовнянко.

Він наголошує, що все це говорить, що нас постійно атакують і всі дорікання «зраднюків» про «ой, ми втрачаємо людей в АТО», адресувати треба не на Банкову, а в штаб терористів і у Москву. «Є ще одна цитата Ходаковського, яка не потребує коментування. «Тактика Пороха понятна и незамысловата: прикрываясь Минском, довести нас до асфиксии и взять потом с минимальными потерями». Тут, зараза, навіть не сумнівайся. Саме так і буде», – підсумував блогер.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments