allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

руский мир идет нажуй

Скільки в Україні етнічних українців та росіян? - опитування

Скільки в Україні етнічних українців та росіян? - опитування
Згідно з проведеним соціальним опитуванням, 92% громадян України вважають себе етнічними українцями, і лише 6 процентів – етнічними росіянами. Такими являються результати проведеного опитування у Центрі Разумкова, пише «ZN.ua», передає replyua.net.

В той самий час етнічні українці у своїй більшості вважають, що належать до однієї нації. Таку відповідь дали 77% респондентів. В той самий час серед етнічних росіян таку позицію підтримують лише 40 відсотків опитаних. При цьому спостерігалася тенденція, що чим молодший українець, тим більша ймовірність, що він назве себе етнічним українцем.

Згідно з результатами опитування, люди у віці від 60 років вважають себе етнічними українцями у 87% випадках. В той самий час молоді громадяни України віком від 18 до 29 років вважають себе етнічними українцями у 96% випадках. Дане соціальне дослідження було проведено з 3 по 9 березня поточного року. В опитуванні взяли участь 2016 респондентів з усіх регіонів України, крім окупованих територій. Як повідомлялося раніше, у МЗС РФ заявили, що в Україні проводиться «насильницька українізація», в результаті якої мешканцям Донбасу довелося брати зброю в руки та боротися за свою незалежність.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments