allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Вовку семеро "козлят"

Блогер: ніякої Третьої світової не буде – буде сюжет з казки-анекдоту про «Вовка семеро козенят»

Блогер: ніякої Третьої світової не буде – буде сюжет з казки-анекдоту про «Вовка семеро козенят»
Український блогер Павло Правий на своїй сторінці в Facebook пише про те, що деякі росіяни не можуть знайти собі місця у зв’язку з атакою Трампа по Сирії, тому кричать, що попереду Третя світова війна і як вже стало традицією, звинувачують «бенрівців, піндіосів, жидів і «світову закулісу». За словами Павла Правого, ніякої Третьої світової не буде, нехай росіяни вчать історію. Перша світова йшла між потужними коаліціями: Антанта у складі Росії, Британії, Франції та ще 24 держав включно з присталими до коаліції США, а з іншого боку – Четверний союз: Німеччина, Австро-Угорщина, Болгарія і Туреччина з купою примкнулих пізніше нових держав.

За словами Павла Правого, у Другій світовій державам Осі – Німеччині, Італії та Японії з десятком інших союзників протистояла потужна коаліція країн від США і Канади до Мексики та Ефіопії. «Хто підтримає Росію зараз? Де коаліція? Де її союзники? Болівія? Сирія на чолі з фашистом Асадом? Зімбабве на чолі з людожером Мугабе? Навіть прихильний нейтралітет Китаю, конкурента США в Азійському регіоні останніх 20 років «дипломатичний геній» Путіна та Лаврова примудрилися втратити», – написав блогер.

Він наголошує, що кричати, вирячивши очі, «Смогли в 1945 – сможем еще раз» російська «вата» може лише тому, що під час Другої світової за режимом Сталіна стояла надпотужна економіка США, завдяки якій у радянських солдат було чим і з чого стріляти. Третина зброї була американською, половина алюмінію та 4/5 тушонки, не рахуючи спирту і автомашин, цукру і радіостанцій, бавовни і смальцю, олова і літаків, а, що Росія сьогодні отримає від свого гіпотетичного союзника Зімбабве? І як ті банани везти з Африки? «Тож, не хвилюйтеся, панове «міжебратья» - ніякої Третьої світової не буде. Буде сюжет з казки-анекдоту «Вовка семеро козенят», – підсумував блогер.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments