allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

а шо ???кто то сомневается???

Вибухи в мето Петербурга організували російські спецслужби – офіцер ЗСУ

Вибухи в мето Петербурга організували російські спецслужби – офіцер ЗСУ
У своєму блозі для «Обозревателя» Анатолій Кравчук, офіцер українських Збройних Сил, розмірковує про те, хто міг організувати теракт у метро Санкт-Петербургу, про що передає replyua.net.

На думку військового, варто розглянути кілька версій. Перш за все, вибух трапився під час зустрічі Путіна і Лукашенка. Беручи до уваги далеко не прості взаємини, які нині переживає цей «гібридний тандем», то досконалий вибух був дуже показовий і демонстраційний саме для Лукашенка. «Цим Вибухом Путін фактично сказав Лукашенко - бачиш, що може статися і у тебе в твоїй маленькій вотчині, де ти досі князьком працюєш, тільки тому, що я тобі це дозволяю», - переконаний Кравчук.

Ще одна цікава деталь, на яку звертає увагу офіцер: вибух був здійснений відразу після масових акцій протесту як в Білорусі, так і в Росії, а це означає, що під виглядом боротьби з тероризмом зараз в країні вводяться різні рівні терористичних загроз, що абсолютно ефективно і безболісно для влади усуває найменші наміри щодо подальших виразами актів протесту, які тут же будуть жорстко зачищають, під цим соусом - боротьба з тероризмом. Не виключено, що мова йде про роботу російських спецслужб.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments