allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

полная и конкретная

продовження блокади ОРДЛО – це вірний шлях до повернення Донбасу

Російський журналіст: продовження блокади ОРДЛО – це вірний шлях до повернення Донбасу
Аби окуповані території Донецької та Луганської областей повернулися до складу України, офіційний Київ повинен і надалі продовжувати повну блокаду ОРДЛО. Як передає replyua.net, таку точку зору в інтерв'ю виданню «Обозреватель» оприлюднив Дмитро Запольський, російський журналіст-емігрант. На його переконання, аби змусити відступити російського президента Володимира Путіна , українська влада повинна не припиняти економічну та торгову блокаду тимчасово окупованих територій Донбасу. «Ця територія повинна бути оголошена окупованою, будь-які операції потрібно припинити. Глава Кремля вже почав відступати, оскільки для нього такий варіант абсолютно не прийнятний. А для України це, навпаки, вигідно», - переконаний Запольський.

Більше того, він підкреслив, що російська агресія проти України не буде тривати більше, ніж півтора роки. А завершення цього конфлікту буде невійськовим методом.

Зазначимо, що з Росії Запольський емігрував шість років тому. Підставою для цього стало особисте прохання Путіна «не каламутити в країні воду» після того, як низка представників ЗМІ, яку очолив Дмитро Запольський, спробували запропонувати очільнику Кремля свій підхід до створення в РФ мовної корпорації «Громадське телебачення» за прикладом по моделі BBC.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments