allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

24 раша-Україньська війна

В Росії прокоментували заяву Ющенка про 24-ту війну РФ з Україною

В Росії прокоментували заяву Ющенка про 24-ту війну РФ з Україною
Заява екс-президента України Віктора Ющенка про те, що нинішня війна Росії з Україною - двадцять четверта, «дуже сильно політизована». Як передає replyua.net, таку думку «Обозревателю» висловив російський військовий експерт Олександр Гольц. Відповідаючи на питання, чи правий Ющенко в своїх підрахунках, експерт зауважив: «Ця заява, м'яко кажучи, сильно політизована».

«Якщо виходити з того, що Україна була завойована Росією, що, звичайно, не відповідає історичній правді - історична правда куди як складніше, ніж ця проста схема, яку нам пропонують - то, напевно, можна нарахувати і 24, і 104 конфлікти», - сказав Гольц, додавши, що намагання осучаснити реалії XVI-XVIII століть ні до чого хорошого в сучасній політиці привести не може.

Нагадаємо, що в інтерв'ю телеканалу ZIK екс-президент України Віктор Ющенко заявив, що конфлікт а сході України є двадцять четвертою війною України з Росією. «Необхідно х того почати, що все назвати своїми іменами. Звісно, це ніяке не АТО, а війна національно-визвольного характеру. Тому в контексті цього нам треба дати відповідь на призупинення дипломатичних відносин, на припинення сполучення між людьми , торгівлі, послуг і капіталів. Також не треба постійно запитувати, а що робити з московськими банками», - зазначив Ющенко.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments