allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

А ВОТ ЧИЧАС РЕАЛЬНО СМЕШНО БЫЛО

У Кремлі заявили, що події 26 березня в РФ були репетицією «зловісного сценарію» з України

У Кремлі заявили, що події 26 березня в РФ були репетицією «зловісного сценарію» з України
В інтерв'ю виданню «Відкрита Росія» Кирило Кабанов, який є членом Ради з прав людини при голові Кремля, заявив, що під час протестів 26 березня поточного року, які охопили всю Росію, було здійснено спробу реалізації «київського сценарію». Про це інформує replyua.net. «Я відпрацьовую різні версії. Дуже багато спільного зі сценарієм з Києва. У мене таке відчуття, що це була репетиція», - сказав він і додав, що має на увазі репетицію російського Майдану.

«Але питання таке: якщо це була реальна репетиція, треба зробити все, щоб таке більше не повторилося. І не з з боку поліції. Питання в тому, що це не повинно повторитися, тому що може пролитися кров. А якщо кількість людей буде більше , то поліції доведеться діяти жорсткіше, там вже не будуть розбиратися: підлітки - не підлітки. Якщо їм кажуть, що вони повинні розійтися, то вони повинні розходитися»,- додав Кабанов.

Крім цього, високопосадовець наголосив, що мітингувальники намагалися розгойдати ОМОН «під час протестів в Москві, а пізніше вони зробили «спробу прориву». «І там були одні діти, Їх затримували і стали буквально нести. І спочатку вони сказали, що самі підуть. Вони спокійно йшли і з ними два поліцейських тримали їх за руки. До речі поліцейський Євген постраждав під час протестів у Москві. Сьогодні говорив, що коли одного підлітка виводили, його запитали: «А що ти тут робиш?». Але він не зміг пояснити, що він там робив. Вони відразу починають лякатися, тому що думають, що це гра», - резюмував Кирило Кабанов.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments