allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

для тех кто в АРМАТЕ

РФ нагадали, як у 2009 році Москва не пустила на «Євробачення» Грузію

РФ нагадали, як у 2009 році Москва не пустила на «Євробачення» Грузію
У 2009 році на конкурс «Євробачення», який проходив в Росії, не пустили грузинську групу «Стефані і 3G» з піснею «We Do not Wanna Put In» ( «Ми не хочемо тиску»). Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі нагадав музичний редактор і письменник Андрій Гальчук. Підставою для відмови стали слова пісні, які були співзвучні з прізвищем президента Росії.

«Тобто просто через двох невинних слів «put in»! Хлопці не виступали ніде проти Росії, не закликали до її розвалу і іншим речам. Владі Кремля не сподобалися два слова з пісні - і вони зробили так, що групу в результаті в Москву не пустили», - написав він. Гальчук вважає, що підґрунтям стала агресія Росії в Південній Осетії влітку 2008 року.

«Але навіть цю невинну гру слів перетворили в акцію, покликану зганьбити президента Росії і нахабний політичний демарш! Грузія в конкурсі в результаті не брала участь. Саме час згадати цей нюанс російським ЗМІ, які постійно говорять про «несправедливість і цинізм». Так де вже там! Це надзавдання. Нездійсненно в принципі», - резюмував він. Варто нагадати, влітку 2015 року Юлія Самойлова брала участь у фестивалі «Світ спорту і добра», який проходив в включеному Криму. Самойлова також внесена в список «Чистилища» центру «Миротворець»
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments