allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

для тех кто в АРМАТЕ

РФ нагадали, як у 2009 році Москва не пустила на «Євробачення» Грузію

РФ нагадали, як у 2009 році Москва не пустила на «Євробачення» Грузію
У 2009 році на конкурс «Євробачення», який проходив в Росії, не пустили грузинську групу «Стефані і 3G» з піснею «We Do not Wanna Put In» ( «Ми не хочемо тиску»). Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі нагадав музичний редактор і письменник Андрій Гальчук. Підставою для відмови стали слова пісні, які були співзвучні з прізвищем президента Росії.

«Тобто просто через двох невинних слів «put in»! Хлопці не виступали ніде проти Росії, не закликали до її розвалу і іншим речам. Владі Кремля не сподобалися два слова з пісні - і вони зробили так, що групу в результаті в Москву не пустили», - написав він. Гальчук вважає, що підґрунтям стала агресія Росії в Південній Осетії влітку 2008 року.

«Але навіть цю невинну гру слів перетворили в акцію, покликану зганьбити президента Росії і нахабний політичний демарш! Грузія в конкурсі в результаті не брала участь. Саме час згадати цей нюанс російським ЗМІ, які постійно говорять про «несправедливість і цинізм». Так де вже там! Це надзавдання. Нездійсненно в принципі», - резюмував він. Варто нагадати, влітку 2015 року Юлія Самойлова брала участь у фестивалі «Світ спорту і добра», який проходив в включеному Криму. Самойлова також внесена в список «Чистилища» центру «Миротворець»
Subscribe

 • Запасайтесь попкорном.

  теперь ждем обїяснения почему всем маскавитам похрену на результат єтих гейско-капиталистических бездуховніх игрищ

 • (no subject)

  3-0

 • (no subject)

  и так 2-0 бельгия форева

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments