allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

НАРКОМАНЫ ЧИ ШО ???

Невзоров: терористи Донбасу пообіцяли нову війну

Невзоров: терористи Донбасу пообіцяли нову війну
У своєму блозі російський публіцист Олександр Невзоров запропонував розглянути відверту заяву, яку зробили донбаські терористи, передає replyua.net. Експерт зауважив, що той, хто змінив собою Гіві, вже відверто загрожує заняттям Слов'янська, Краматорська. «Вони вже перейшли на абсолютну відвертість і чесно кажуть, що принесуть війну, принесуть кров, принесуть руйнування і нещастя туди, де зараз все спокійно і затишно. Де є нормальне і справжнє життя. Зрозуміло там Донецьк, Луганськ - це те, що називається так вийшло і зараз це зона бойових дій. Але розсудливий чоловік зобов'язаний думати про скорочення зони бойових дій, а не про їх вирішенні», - наголосив Невзоров.

Він також додав, що всі бойові дії ведуться на головах і на оголених нервах людей, які живуть там. А терористи вже не приховують, що принесуть нову кров і принесуть цю війну туди, де її вже немає. Це, до речі, дуже добре, тому що люди можуть зрозуміти сутність їх природи, в тому числі і в Росії,. До дуже багатьох починає доходити розуміння сутності того, що відбувається на Донбасі, вважає Олександр Невзоров.

«Те, що терористи відверто декларують цю тему і свої наміри - говорить дуже багато про що. Вони відверто кажуть, що ми принесемо війну туди, де її немає. Тобто, там, де немає війни - ми її там зробимо. Де немає нещастя - ми його там організуємо. Де немає трупів - вони будуть. І тут вони дуже мало чим відрізняються від забороненого ІГІЛ або від будь-якої іншої терористичної організації», - завершив свій допис публіцист.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments