allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Путін починає чергову гру на Донбасі – Огризко

Путін починає чергову гру на Донбасі – Огризко
Володимир Огризко, український дипломат та екс-голова вітчизняного МЗС, у своєму блозі для сайту УНІАН зауважив, що російська влада на чолі з президентом Володимиром Путіним почала проводити чергову піар-маніпуляцію після того, як було створено інтеграційний комітет «Росія-Донбас», передає replyua.net.

На переконання дипломата, таким чином Москва прагне звернутися до країн Заходу з певним посланням, суть якого полягає у тому, що якщо США та ЄС і надалі будуть надавати підтримку Україні, не виключено, що ситуація на окупованому Донбасі так само зайде далеко, як це було з Кримом. Володимир Огризко зауважив, що подібні дії Росі для усього зовнішнього світу можуть стати черговим способом торгів та шантажу.

«В даний час Кремль може вдаватися лише до одного – до шантажу. В принципі, саме такий підхід став основою російського зовнішньополітичного курсу, оскільки інші інструменти у Володимира Путіна просто відсутні. Єдине, на що здатна дипломатія Росії – це до проведення торгів, до залякувань, намагань торгувати навіть повітрям, та ще й мати від цього дохід. Насправді РФ не матиме змоги утримувати Донбас. Про це недавно заявляли економічні експерти», - наголосив Огризко.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments