allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

неуловимый бля джо...

Шойгу: До кінця року ми будемо повністю готові до оборони

Шойгу: До кінця року ми будемо повністю готові до оборони
У Росії кажуть, що до кінця поточного року їм вдасться повністю завершити установку ракетних систем по всьому периметру країни, які будуть здатні захищати Російську Федерацію як з повітря, так і з моря. Про це заявив глава Міністерства оборони Росії Сергій Шойгу за результатами російсько-японської консультації в Токіо, пише російське видання «ТАСС», передає replyua.net.

«До кінця цього року ми зможемо завершити закриття всього периметру кордону, щоб захищатися як із моря, так і з повітря. Ми не бачимо ніякого сенсу залишати будь-яку ділянку без захисту. Це вже я не говорю про суходіл. З цим взагалі ніяких питань немає», - наголосив він, відповідаючи на питання щодо розміщення ракетних установок та території Курильських островів.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація, порушуючи міжнародні домовленості, розмістила на своїй території крилаті ракети середньої та малої дальності дії. Також раніше зазначалося, що до кінця поточного року Росія повністю замінить застарілі ракетні системи в Калінінградській області на нові «Іскандери-М», які можуть нести також і ядерні боєголовки. На сьогоднішній день питання приналежності Курильських островів залишається відкритим питанням між Японією та РФ.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments