allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ватку продолжает рвать на части

У Росії знову намагаються звинуватити Україну, а себе - вихваляють

У Росії знову намагаються звинуватити Україну, а себе - вихваляють
Представник Російської Федерації у Тристоронній контактній групі Гризлов Борис заявив, що Кремль буде приймати рішення щодо заходів у відповідь Україні, якщо її влада буде і надалі ігнорувати «торговельну блокаду» з проросійськими бойовиками. Про це він розповів у вівторок, 28-го лютого, під час розмови з кореспондентами, пише український «Інтерфакс», передає replyua.net.

«Сьогодні, перед черговою зустріччю Тристоронньої контактної групи, я закликав українську сторону негайно вжити дієвих заходів щодо ліквідації торговельної та економічної блокади з Донбасом. Такі дії, які спрямовані на економічну та соціальну ізоляцію, ведуть до того, що Російська Федерація буде змушена ввести відповідні заходи», - наголосив представник Кремля.

«Ми повинні щось вирішувати для того, щоб запобігти економічній та гуманітарній катастрофі на Донбасі. На сьогоднішній день територія Донецька та Луганська має населення, яке за численністю перевищує кількість населення в багатьох європейських країнах», - додав росіянин. Також Борис Гризлов впевнений, що «Україна має допомагати Донбасу у соціальному та економічному розвитку, згідно з Мінськими домовленостями».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments