allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

то что и так всем известно.

Стало відомо, кому ватажки «Л/ДНР» адресували ультиматум про припинення блокади Донбасу

Стало відомо, кому ватажки «Л/ДНР» адресували ультиматум про припинення блокади Донбасу
Ультиматум ватажків «ЛНР-ДНР» про готовність ввести «зовнішнє управління» на всіх працюючих в ОРДЛО українських підприємствах з метою припинити поставки вугілля в Україну адресований українським олігархам, щоб ті скоріше вирішували питання з блокадою окупованого Донбасу. Як передає replyua.net, таку думку в інтерв’ю «Обозревателю» сказав волонтер Мирослав Гай.

«На цих підприємствах вже і так працюють представники адміністрації бойовиків. Але через те, що фактично вони належать нашим олігархам, то ця загроза швидше адресована їм. Мовляв, ми ж домовлялися. Давайте ворушіться і вирішуйте питання з блокадою. А у «Л/ДНР» немає інших засобів існування , крім дотацій РФ і ось цих підприємств, які дають людям можливість хоч якось працювати, і приносять якісь гроші в бюджет бойовиків», - пояснив Гай. Також волонтер розповів про те, що в разі, якщо блокада окупованого Донбасу продовжиться і далі, то населення захоплених територій влаштує ватажкам «Л/ДНР» страйк.

Як уже повідомлялося, блокування поставок вугілля з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей загрожує колапсом енергетичної системи України.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments