allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

готовимся к русиш-провакашен...

олишев дав зловісне пояснення заяви Путіна щодо України

Голишев дав зловісне пояснення заяви Путіна щодо України
Заяви президента Росії Володимира Путіна про організацію «диверсійної, терористичної і підривної» роботи українських спецслужб - це натяк на те, що Кремль хотів би почати велику війну проти України. Як передає replyua.net, так вважає російський публіцист, блогер, аналітик Володимир Голишев.

Коментуючи висловлювання Путіна, блогер сказав: «Він продовжує лінію стосовно того, що Україна - небезпечна. Все це загострення під Авдіївка було використано для того, щоб зобразити Україну як агресивну і немиролюбну державу. Мовляв, Україна тільки прикидається рожевою і пухнастою. Це лінія російської пропаганди останнього часу. Останні слова Путіна можна інтерпретувати, як посилювання цієї лінії. Україна вже не просто немиролюбна - вона ще й несе загрозу мирному населенню сусідніх країн, тому що збирається організовувати теракти».

Голишев визнав: «Не варто недооцінювати ступінь ідіотизму російських пропагандистів. Цілком можливо, що це є їхньою метою: всього лише вказувати світовій спільноті на агресивне, небезпечне українську державу на чолі з київською хунтою».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments