allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

готовимся к русиш-провакашен...

олишев дав зловісне пояснення заяви Путіна щодо України

Голишев дав зловісне пояснення заяви Путіна щодо України
Заяви президента Росії Володимира Путіна про організацію «диверсійної, терористичної і підривної» роботи українських спецслужб - це натяк на те, що Кремль хотів би почати велику війну проти України. Як передає replyua.net, так вважає російський публіцист, блогер, аналітик Володимир Голишев.

Коментуючи висловлювання Путіна, блогер сказав: «Він продовжує лінію стосовно того, що Україна - небезпечна. Все це загострення під Авдіївка було використано для того, щоб зобразити Україну як агресивну і немиролюбну державу. Мовляв, Україна тільки прикидається рожевою і пухнастою. Це лінія російської пропаганди останнього часу. Останні слова Путіна можна інтерпретувати, як посилювання цієї лінії. Україна вже не просто немиролюбна - вона ще й несе загрозу мирному населенню сусідніх країн, тому що збирається організовувати теракти».

Голишев визнав: «Не варто недооцінювати ступінь ідіотизму російських пропагандистів. Цілком можливо, що це є їхньою метою: всього лише вказувати світовій спільноті на агресивне, небезпечне українську державу на чолі з київською хунтою».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments