allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Радник Горбачова побачив певний знак в убивстві Гіві

Радник Горбачова побачив певний знак в убивстві Гіві
Смерть терориста Гіві є зайвим доказом того, що ініціатори та постачальники зброї для терористів Донбасу допустили велику помилку. Як повідомляє replyua.net, відповідну точку зору в інтерв’ю ЗМ висловив російський політолог, історик, радник екс-президента Радянського союзу Михайла Горбачова Віктор Мироненко. Він відмовився називати імена тих, хто міг «ліквідувати» терориста. «Інформація надходить з трьох сторін: одна - з боку офіційної влади України, інша - з боку російських ЗМІ і третя - з боку так званих «ДНР» і «ЛНР». Перевірити цю інформацію ніякої можливості у мене немає», - зазначив він.

При цьому, Мироненко підкреслив: «Так, є факт. І я думаю, що цей факт свідчить про те, що ті, хто почав сепаратистський рух в східних областях України, ті, хто його озброював, ті, хто будував якісь плани в зв'язку з цим, явно прорахувалися».

У даному контексті політолог зауважив: «Вони просто погано знають історію. Вони не знають, що українці мають досить серйозний і, на жаль, трагічний досвід захисту свого суверенітету і свого права бути господарями на своїй землі. Можу навести тільки один приклад: з 1944 по 1955-56 роки влада СРСР намагалася придушити рух опору в західних областях України».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments