allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Радник Горбачова побачив певний знак в убивстві Гіві

Радник Горбачова побачив певний знак в убивстві Гіві
Смерть терориста Гіві є зайвим доказом того, що ініціатори та постачальники зброї для терористів Донбасу допустили велику помилку. Як повідомляє replyua.net, відповідну точку зору в інтерв’ю ЗМ висловив російський політолог, історик, радник екс-президента Радянського союзу Михайла Горбачова Віктор Мироненко. Він відмовився називати імена тих, хто міг «ліквідувати» терориста. «Інформація надходить з трьох сторін: одна - з боку офіційної влади України, інша - з боку російських ЗМІ і третя - з боку так званих «ДНР» і «ЛНР». Перевірити цю інформацію ніякої можливості у мене немає», - зазначив він.

При цьому, Мироненко підкреслив: «Так, є факт. І я думаю, що цей факт свідчить про те, що ті, хто почав сепаратистський рух в східних областях України, ті, хто його озброював, ті, хто будував якісь плани в зв'язку з цим, явно прорахувалися».

У даному контексті політолог зауважив: «Вони просто погано знають історію. Вони не знають, що українці мають досить серйозний і, на жаль, трагічний досвід захисту свого суверенітету і свого права бути господарями на своїй землі. Можу навести тільки один приклад: з 1944 по 1955-56 роки влада СРСР намагалася придушити рух опору в західних областях України».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments