allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Бойовики щось вивозять на територію РФ - СММ ОБСЄ

Бойовики щось вивозять на територію РФ - СММ ОБСЄ
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ все частіше фіксує випадки, коли з окупованої території Донбасу на територію Російської Федерації вивозять так званий «Вантаж 200». Про це йдеться у черговому звіті СММ на веб-сайті ОБСЄ, передає replyua.net.

Мова йде про прикордонні пости «Донецьк» та «Гуково», на якому знаходяться спостерігачі. Згідно з повідомленням, ще до початку ескалації війни під Авдіївкою, 25-го січня, моніторингова місія помітила на пункті пропуску «Донецьк» карету швидкої медичної допомоги з російськими номерами, яка заїхала на непідконтрольну Україні територію. «Характерний надпис збоку на автомобілі «реанімація» дав зрозуміти спостерігачам мету в’їзду транспорту. СММ помітила медика у автомобілі під час перетину кордону», - зазначається у повідомленні.

При цьому в звіті СММ ОБСЄ зазначається, що через деякий час та ж сама «швидка» проїхала у зворотному напрямку. Днем пізніше, 26-го січня, моніторингова місія зафіксувала перетин кордону в напрямку Росії автомобіля з українськими номерами, на даху якого була біла труна. Ще пізніше, 28-го січня, представники ОБСЄ помітили автомобіль з надписом «Ритуальні послуги», а на лобовому склі була табличка «Вантаж 200».
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments