allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ЛОЛ

У Росії ввели податок на опади. Соціальні мережі шоковані

У Росії ввели податок на опади. Соціальні мережі шоковані
Рішення Єврейського автономного округу Російської Федерації щодо введення податку на опади зірвало соціальні мережі і викликало неабияке обурення людей. Про це у вівторок пише одне з російських видань, передає replyua.net.

«Брати з населення податки за дощ і сніг до цього моменту додумався лише принц Лимон із казки «Цибуліно». Мені звісно приємно розуміти, що місцева влада являється прихильниками творів Джанні Родарі, але ж все таки – це не інструкції а казки», - зазначив журналіст Ілля Вайцман. При цьому його підписники активно почали обговорювати цю курйозну ситуацію.

«Нормально. Далі буде оподатковуватися сонце та повітря. Можливо і право на життя також буде…», - зауважив один з них. «Ого… Я припускав, що ваші щось подібне вигадають, але настільки… Навіть наші до такого не додумалися б», - додав ще один користувач. «Ніколи не думав, що герой казки стане провидцем. Вітаю вас, товариші», - написав Вадим Ціновий. Крім тог, до обговорення рішення біробіджанського «Водоканалу» долучилися і білоруси. «Товариші, так ви і нас переступили! Далеко зайшли. У нас податками обложили безробітних, які і так невідомо за що виживають», - пише Олена Жданович. Дана ситуація так і не знайшла своїх прихильників.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments