allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

НОВИНИ У СПРАВІ ГРУШНИКІВ СУД ОФІЦІЙНО ВИЗНАВ УЧАСТЬ ЗС РФ У АГРЕСИВНІЙ ВІЙНІ ПРОТИ УКРАЇНИ

Адвокат російських ГРУшників Оксана Соколовська не оскаржила рішення українського суду, заявив Матіос

У справі російських спецпризначенців суд офіційно визнав участь Збройних сил Російської Федерації у агресивній війні проти України. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Більше напевне ніколи нічого ексклюзивного не отримає для захисту (адвокат російських ГРУшників Оксана Соколавська - 5.ua), оскільки настільки добре захищав, що навіть не спромігся і не мав підстав внести апеляцію на вирок своїх підзахисних. Хочу наголосити: вперше доведена участь російських військовослужбовців у веденні агресивної війни проти України", - зазначив він.

За словами Матіоса, справа ГРУшників - "це гранітний кілок у агресію сусідньої держави".

"Їм оголошені вироки іменем України 14 і 15 років. Вони і їх захист, наголошую, не оскаржили рішення українського суду. Тобто це підтверджений доконаний юридичний факт, який стане однією з головних підвалин для звернення до міжнародних судів", - зауважив головний військовий прокурор.

Як повідомляв 5.ua, 25 травня в Україну повернулася політув'язнена українка Надія Савченко, яку близько двох років незаконно утримували в російській тюрмі. Звільнення українки вдалося здійснити після помилування Петром Порошенком російських ГРУшників Александрова і Єрофеєва.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments