allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

НОВИНИ У СПРАВІ ГРУШНИКІВ СУД ОФІЦІЙНО ВИЗНАВ УЧАСТЬ ЗС РФ У АГРЕСИВНІЙ ВІЙНІ ПРОТИ УКРАЇНИ

Адвокат російських ГРУшників Оксана Соколовська не оскаржила рішення українського суду, заявив Матіос

У справі російських спецпризначенців суд офіційно визнав участь Збройних сил Російської Федерації у агресивній війні проти України. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив заступник генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

"Більше напевне ніколи нічого ексклюзивного не отримає для захисту (адвокат російських ГРУшників Оксана Соколавська - 5.ua), оскільки настільки добре захищав, що навіть не спромігся і не мав підстав внести апеляцію на вирок своїх підзахисних. Хочу наголосити: вперше доведена участь російських військовослужбовців у веденні агресивної війни проти України", - зазначив він.

За словами Матіоса, справа ГРУшників - "це гранітний кілок у агресію сусідньої держави".

"Їм оголошені вироки іменем України 14 і 15 років. Вони і їх захист, наголошую, не оскаржили рішення українського суду. Тобто це підтверджений доконаний юридичний факт, який стане однією з головних підвалин для звернення до міжнародних судів", - зауважив головний військовий прокурор.

Як повідомляв 5.ua, 25 травня в Україну повернулася політув'язнена українка Надія Савченко, яку близько двох років незаконно утримували в російській тюрмі. Звільнення українки вдалося здійснити після помилування Петром Порошенком російських ГРУшників Александрова і Єрофеєва.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments