allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Чого хоче Путін за звільнення Савченко

Президент Росії Володимир Путін сподівається заморозити конфлікт і отримати особливий статус для окупованих територій на Донбасі.
Таку думку в коментарі "Обозревателю" висловив дипломат, експерт фонду "Майдан закордонний справ" Олександр Хара.
"Україна в цьому сенсі є як об'єктом агресії, так і інструментом впливу на Захід. Савченко, ГРУшники – це все елементи, які використовує Путін, щоби тиснути на нас або на американців і європейців", — сказав дипломат.
За його словами, російський президент як і раніше має намір контролювати Україну.
Він хоче відновити повний контроль над Україною за допомогою корумпованих еліт або добитися таких змін Конституції, які дозволять йому блокувати рух України в західному напрямку. З НАТО все зрозуміло після того, як нам в Бухаресті не дали план дій для членства. І пізніше вся співпраця, фактично, зійшла нанівець. Зараз є проблема європейської інтеграції,
— вважає Хара.
Це досягається, як він скзав, шляхом створення тліючого конфлікту, значних змін в Конституції. У цій стратегії є, звичайно, і Савченко, яка навіть стала (для України) великим тузом, оскільки впливати на Путіна ні Президенту США, ні європейцям, ні тим більше нашому Президенту не вдавалося.
"Звичайно, Савченко використовують. Є тиск на нас в першу чергу, щоби ми продовжували так званий конституційний процес і фактично руйнували власну державу, закріплюючи статус обмеженого суверенітету. Порошенко міг би на це погодитися, але я думаю, що йому доповідають про настрої в суспільстві, серед наших військових на фронті, в парламенті. У минулому році розірвалася граната на площі Конституції, якраз коли цю Конституцію намагалися зганьбити, подаючи під соусом децентралізації примхи Путіна", — закінчив Хара.
Зазначимо, 20 квітня Міністерство юстиції Росії отримало запит від українського Мін’юсту на видачу льотчиці та українського депутата Надії Савченко.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments