allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

СТОЛТЕНБЕРГ ЗАЯВИВ, ЩО НАТО НІКОЛИ НЕ СУМНІВАВСЯ В НАЯВНОСТІ ВІЙСЬКОВИХ РФ НА ДОНБАСІ

Генеральний секретар НАТО заявив, що Альянс ніколи не мав сумнів стосовно того, що на території України працюють російські військові.

Про це в четвер, 17 грудня, в ефірі "5 каналу" повідомила кореспондентка Ірина Герасимова, яка перебуває у Брюсселі. Розповідаючи про спільний виступ Генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга із Президентом України Петром Порошенком, вона зазначила:

"Столтенберг згадував сьогоднішню прес-конференцію російського президента, і заявив, що НАТО ніколи не сумнівався в тому, що на території України працюють російські військові, а тепер президент Путін під час своєї прес-конференції так само підтвердив цю інформацію. Між тим, у НАТО заявляють, що вони збільшують свою присутність на території України – збільшують кількість своїх фахівців".

Нагадаємо, сьогодні російський президент Володимир Путін під час підсумкової річної прес-конференції заявив, що в терористичних угрупування "ДНР" та "ЛНР" є російські військові. Президент України вже відреагував на сьогоднішню заяву кремлівського чільника.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments