allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

БРУТАЛЬНА ВІЙНА

Європою прокотилася хвиля пропалестинських демонстрацій. Так що тут такого, — спитаєте ви. Кожен має право на мирні акції підтримки. Ось саме на МИРНІ мають право, але складається враження, що там де палестинці — миру не буде. У кількох містах країн Європи такі марші підтримки подекуди переростали у заворушення та сутички з поліцією, по іншому палестинці не вміють. Насилля — єдине на що вони спроможні. Ще більш гнітючим є той факт, що у багатьох містах Європи, такі демонстрації були дозволені. Невже Європа почала підтримувати ракетні обстріли та вбивство невинних? Такими діями, вони фактично схвалили те, що зараз відбувається в Ізраїлі. Європа, яка цінить в першу чергу демократію, підтримує тих, хто хоче знищити єдину демократичну державу на Близькому Сході. Як ви вже здогадалися, навіть в Європі палестинці знову взялись за зброю, можливо не таку летальну, але все ж таки здатну заподіяти велику шкоду для життя людини.
У Парижі такий марш був заборонений, пригадуючи події 2014 року, коли схожа акція за палестинців вилилася в насильство, тоді мішенями для нападів стали синагоги та інші єврейські установи, але їх це не зупинило. Палестинці пересувалися з одного північного передмістя до іншого, щоб уникнути силовиків, які заблокували їм оголошене місце початку демонстрації. Потім, коли вже правоохоронці висунули вимогу розійтись та припинити несанкціоновану акцію, демонстранти почали жбурляти в поліцейських камінням та перекривати вулиці. Поліція затримала близько 44 осіб, але без постраждалих не обійшлось, повідомляється про одного пораненого правоохоронця.
У ніч на суботу акція на підтримку палестинців пройшла також у столиці Данії. У Копенгагені зібралося близько 4 тис. осіб, деякі з них кидали каміння в правоохоронців і посольство Ізраїлю. Троє людей були затримані. Також у Берліні поліція розігнала демонстрацію приблизно з 3,5 тисячі людей через порушення карантинних вимог щодо дистанціювання. Демонстранти відповіли закиданням поліції камінням, пляшками й феєрверками. Така ж сама ситуація сталася і в Афінах, де учасники протесту вступили в сутичку з поліцейськими.
У столиці Англії на акції в підтримку Палестини також, як ви здогадалися, відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією. Дев'ять співробітників правоохоронних органів отримали поранення. Затримано 13 осіб.
В ці ж дні Європою та світом проходили акції на підтримку Ізраїлю, але ніде не було чути про сутички та насилля. Ось вам і вся різниця. Якщо щось не так як хочуть палестинці, то вони хапаються за зброю будь то каміння чи ракети.
Попри того, що в ніч на 16 травня стався наймасштабніший обстріл території Ізраїлі за останній час, Китай відкрито підтримав Палестину. Тим самим він напевно підтримав і тисячі випущених ракет по мирних жителях Ізраїлю.
Там вважають, що вихід з конфлікту здатна забезпечити концепція двох держав для двох народів. Вона передбачає закінчення конфлікту шляхом створення держави Палестина поряд з державою Ізраїлем між Йорданом і Середземним морем.
Держава Палестина не може бути створена. Про це не може бути й мови! Відхід ізраїльтян з західного берега річки Йордан означає розміщення там "пускових установок" для палестинських ракет. Таке рішення, яке запропонував Китай, побудує плацдарм для агресії радикального ісламу проти Ізраїлю. Це буде держава, в якій панує анархія; держава, що йде шляхом насильства і терору, яка буде загрожувати не тільки Ізраїлю, але і стабільності всього регіону.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments