allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

У центрі Хмельницького встановили копію Ейфелевої вежі


  На перехресті вулиць Свободи та Проскурівська у Хмельницькому з’явилася зменшена копія Ейфелевої вежі. Встановили її на території оновленої відпочинкової зони.

  Майже триметрову мініатюру Ейфелевої вежі подарували місту студенти вищого профтехучилища до Дня Європи, який відзначають 15 травня.

  Інформацію про це можна прочитати, перейшовши за посиланням QR-коду, встановленого на скульптурі.

  В ньому зазначено, що макет Ейфелевої вежі – це точна копія, яка у 100 разів менша за паризький оригінал та є подарунком європейському місту Хмельницький  на День Європи від колективу ДНЗ «ВПУ №11 м. Хмельницького».

  Обласний центр, як ідеться в документі, став 16 квітня цього року лауреатом найвищої нагороди Парламентської асамблеї Ради Європи – Приз Європи за 2021 рік. Відзнаку місто отримало за активне просування європейських цінностей.

  «Ейфелева вежа, створена до виставки 1889, визначалася як нова сторінка в архітектурі, потенціал новітніх технологій. Сьогодні Ейфелева вежа є символом французької столиці та популярним туристичним місцем. Проте на момент створення ця 312-метрова споруда повинна була стати зовсім іншим символом – показником технологічних досягнень свого часу. Адже ця визначна споруда – це величезний прорив у масштабах будівництва», – зазначено в інформації.

  Мініатюра французької знаменитості швидко привабила охочих сфотографувалися на фоні цікавої локації.

  Subscribe

  • Post a new comment

   Error

   Anonymous comments are disabled in this journal

   default userpic

   Your reply will be screened

   Your IP address will be recorded 

  • 1 comment