allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Ви бачте як все цікаво стається?

🏢Ви бачте як все цікаво стається? Був президент Порошенко. І працювали за Порошенка у міністертвах і відомствах молоді, перспективні прозахідні менеджери. А поруч були активісти і антикорупціонери, які волали що за Порошенка - корупція і тому треба аби владою стали молоді перспективні прозахідні менеджери і нові обличчя.
💥Чудово. Порошенка прибрали. Молоді перспективні прозахідні менеджери з антикорупціонерами та активістами - залишилися. Разом з новими обличчями вони всі стали владою.
⏳Минуло два роки.
📈Активісти і антикорупціонери в безкомпромісній боротьбі з корупцією добилися... зростання корупції проти часів Порошенка. Нові обличчя все більше починають нагадувати до болі знайомих Кучму, Януковича й Табачника. А молоді й перспективні прозахідні менеджери...
🤪Один молодий перспективний прем'єр Гончарук - обвалив виробництво і створив бардак в енергетиці. Другий молодий перспективний Мілованов усій країні довів, що він дебіл. Нарешті молодий перспективний Вітренко заговорив про купівлю газу у Росії - про "експорт з країн Азії та купівлю у комерційних постачальників не пов'язаних з Газпромом".
🇷🇺Фокус у тому що НІКОЛИ не було ніякого експорту газу - нам казки розповідали. Були домовленості з Москвою, що газ нам вона рахувала по ціні не свого уренгойського, а туркменського або казахського, яким Газпром забезпечуе власні Сибір і Далекий Схід. Чим ми платили за таку милість - здогадатися не складно. Комерційні постачальники не пов'язані з Газпромом - теж були: Ітера, Єврал Транс Газ, РосУкрЕнерго... Ви пам'ятаєте ці славетні імена? Юлія Тимошенко, Семен Могілевич, Дмитро Фірташ?.. Які бабки там крутилися?!!
🤦🏼От саме це нам зараз і пропонує повернути "молодий, перспективний і прозахідний". Те від чого за Порошенка ми насилу відскіпалися. Передаю щирий привіт полум'яним патріотам України, які мали "питання до Порошенка" і тому голосували за зелених. Задоволені?
⁉️Ви за це голосували? За зростання корупції? За зростання тарифів в той час як в Європі ціни на газ упали? За те щоби голова Генштабу в загибелі солдата звингувачував самого солдата? За відновлення торгівлі газом з Росією, за схемами часів Януковича?
🤔Можна по різному ставитися до ролі особистості в історії. Але факт такий, що Франція з Бонапартом - це не Франція з Робеспьєром. Британія з Чьорчилем - це не Британія з Іденом. США з Рейганом - це не США з Обамою. Тож якщо одні й ті самі люди примудряються з Порошенком бути молодими перспективними й прозахідними, а без нього ставати неробами і янучарами, справа не в молодих і прозахідних - справа у Порошенко.
👉🏻Не зрозуміло? Тоді скажіть самі собі. Ви готові платити за газ Москві чи платити за тарифами Зеленського? Чи може краще повернути Порошенка?На изображении может находиться: 1 человек, текст «юрий в.тренко- Yuriy Vitrenko 9h・ импортного паритету. 3.розблокування транзиту газу 3 середньой Aзiï, експорту газу незалежними компанями 3 Pocii, перенесення точок передач газу европейським покупцям газпромивського газу. це теж практично автоматично суттево знизить цну на газ на оптовому ринку (до рівня експортного паритету). реалстично, юридичн»
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments