allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

"Україна розв'язала громадянську війну на Закарпатті":

Угорські депутати влаштували істеричний демарш в Європарламенті

В ЄС реваншистські випади режиму Орбана переважно сприймають дуже скептично, підтримка йде лише від ультраправих маргіналів та інших утриманців Москви

Депутати Європейського парламенту від Угорщини назвали обшуки СБУ На Закарпатті у представників угорської громади ситуацією “громадянської війни”, повідомляють Патріоти України з посиланням на видання kiszo.net.

З такою заявою виступили євродепутати від угорських партій “Фідес” і християнської народно-демократичної партії.

“Українська влада створила на Закарпатті ситуацію громадянської війни. Ми вважаємо це ганебним і глибоко засуджуємо застосування збройної сили українською владою проти лідерів і організацій угорської громади на Закарпатті”, – сказано в заяві.

Угорські парламентарі вважають, що обшуки СБУ були спрямовані на залякування угорців Закарпаття і були політично мотивованими.

“В асоційованій країні Європейського Союзу, яка неодноразово заявляла про свій намір інтегруватися в Європейський союз і НАТО, такі випадки неприпустимі, тому ми виступаємо з ініціативою в Європейському парламенті, щоб включити це безпрецедентне порушення до порядку денного грудневого пленарного засідання”, – йдеться в повідомленні.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments