allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Бомба дня!!! ДЕРЖАВНА ЗРАДА ЄРМАКА!


Є докази, що він злив ФСБшникам спецоперацію СБУ по вагнерівцях

1 день ago snovidenova

Державна зрада глави Офісу Президента України Андрія Єрмака!

Всі ви чули про затримання в Білорусі групи ПВК «Вагнер», але мало кому відомо, чому вони там опинилися і який був кінцевий пункт призначення.

Насправді це була тривала і ретельно спланована операція контррозвідки СБУ. Залегендованим агент нашої спецслужби набирав групу людей з досвідом війни на Донбасі — нібито для роботи в Венесуелі.

Кожен з бойовиків пройшов відеоінтерв’ю, в якому детально розповів про свій бойовий досвід, придбаний в Україні — російські виродки, що вбивають людей за гроші, ні про що не підозрювали і хвалилися своїми злочинами під відеофіксацію в рамках кримінальної справи, санкцію і процесуальний контроль за яким здійснював заступник генпрокурора Гюндуз #Мамедов — варто зауважити, досить гідний, досвідчений прокурор.

Після набору групи «вагнеровцям» купили квитки на рейсовий літак з Мінська. На той же рейс був куплений квиток ще одному агенту СБУ, у якого під час перельоту над територією України повинен був трапиться епілептичний припадок або що ще гірше, що вимагало б негайної посадки літака в Києві для надання екстреної медичної допомоги «хворому». Як мед.братів в літак повинна була зайти група спецназу «Альфа» і затримати всіх найманців.

За день до планованого арешту заступник голови Служба безпеки України Баранецький здійснив доповідь особисто президенту України, під час якого також був присутній глава ОП Андрій Єрмак.

Після доповіді Єрмак зажадав негайного скасування операції нібито через те, що в перебігу чотирьох днів повинен був відбутися великий обмін полоненими. Але скасувати операцію було вже неможливо — «вагнеровці» їхали в автобусі на Мінськ. Зрештою Баранецький був змушений підкоритися Президенту, який прийняв точку зору Єрмака, і вони домовилися про те, що відкладуть виліт найманців з Мінська на чотири дні.

За даними СБУ, вже на наступний день ФСБ в повному обсязі отримали інформацію про підготовку спецоперації наших контррозвідників. І щоб все не виглядало настільки вже очевидним, вони «злили» ці дані в КДБ Білорусі, після чого відбулося затримання і подальше повернення найманців в РФ. А великий обмін, яким Єрмак аргументував Президента, так і не відбувся.

Таким чином довга, унікальна, надзвичайна операція СБУ була злита в унітаз руками глави Офісу Президента України, який є агентом російських спецслужб, але Володимир Зеленський про те, здається, до цих пір не в курсі? ..

Tags: #Мамедов
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment