allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ПІСЛЯ ОБРАННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТОМ "95 КВАРТАЛ" ПОЧАВ ВТРАЧАТИ ПОПУЛЯРНІСТЬ

2 Серпня 2020 20:10

З моменту обрання Володимира Зеленського президентом продукція "95 кварталу" почала втрачати популярність.

Про це повідомляє НВ.

На початку минулого року "Вечірній квартал" дивилися 28% телеглядачів. Вже в червні того ж року аудиторія скоротилася до 13%.

"Далі почалася смуга невеликих злетів і очевидних падінь, в тому числі викликаних ще і коронавірусом, через який постраждала концертна діяльність і зйомки нових програм", - зазначає видання

На думку колишнього маркетинг-директора StarLightMedia Ореста Білоскурського, падіння популярності можна пояснити не лише коронавірусом і відтак збиттям графіку, а і втратою "монопольного права" на політичний гумор. У "Кварталу" вже немає гострих жартів, спрямованих проти чинної влади, і він програє конкурентам.

Нагадаємо, на початку липня НАЗК виписало Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Після вступу на посаду президента він здійснив купівлю та продаж облігації внутрішньої державної позики. Вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів (і складала 5 млн грн).

Печерський районний суд Києва закрив адміністративне провадження проти Зеленського щодо недостовірного декларування - у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment