allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ПІСЛЯ ОБРАННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРЕЗИДЕНТОМ "95 КВАРТАЛ" ПОЧАВ ВТРАЧАТИ ПОПУЛЯРНІСТЬ

2 Серпня 2020 20:10

З моменту обрання Володимира Зеленського президентом продукція "95 кварталу" почала втрачати популярність.

Про це повідомляє НВ.

На початку минулого року "Вечірній квартал" дивилися 28% телеглядачів. Вже в червні того ж року аудиторія скоротилася до 13%.

"Далі почалася смуга невеликих злетів і очевидних падінь, в тому числі викликаних ще і коронавірусом, через який постраждала концертна діяльність і зйомки нових програм", - зазначає видання

На думку колишнього маркетинг-директора StarLightMedia Ореста Білоскурського, падіння популярності можна пояснити не лише коронавірусом і відтак збиттям графіку, а і втратою "монопольного права" на політичний гумор. У "Кварталу" вже немає гострих жартів, спрямованих проти чинної влади, і він програє конкурентам.

Нагадаємо, на початку липня НАЗК виписало Зеленському два адміністративних протоколи за несвоєчасну подачу повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Після вступу на посаду президента він здійснив купівлю та продаж облігації внутрішньої державної позики. Вартість цих облігацій перевищувала 50 прожиткових мінімумів (і складала 5 млн грн).

Печерський районний суд Києва закрив адміністративне провадження проти Зеленського щодо недостовірного декларування - у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment