allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhanОсь І Відповідь Хто Рoзcтpілював Майдан… (ФОТО)


Серед затриманих у Білорусі вагнерівців було ідентифіковано ексбійця «Беркута», який втік із України. Йдеться про уродженця Слов’янська Донецької області Андрія Бакуновича.

Про це в коментарі OBOZREVATEL розповів колишній заступник голови Служби безпеки України, генерал-майор Віктор Ягун. Тоді як у мережі було опубліковано фото, на яких знайшли схожість (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

«Він прийняв російське громадянство й навіть десь там служив. А потім вирішив, що більше грошей він заробить «на стороні», – прокоментував Ягун.

За його словами, Росія не визнає українського громадянства найманців – нібито всі відмовилися від нього і прийняли російське. Однак насправді частина затриманих у Білорусі мала українські документи і ймовірно, що РФ в цих подіях могла зіграти на «українському питанні».

Один із затриманих у Білорусі вагнерівців Андрій Бакунович

Один із затриманих у Білорусі вагнерівців Андрій Бакунович (Twitter Myrоtvorets.center)

«Але це якраз документи прикриття. Ми мали аналогічні випадки, коли в Росії наших атовців намагалися використовувати в проведенні якихось терористичних актів, щоб потім показати – дивіться, теракти в Російській Федерації здійснюються колишніми українськими військовослужбовцями. Що це така акція, спрямована проти РФ. Мовляв, закинули диверсійні групи та інше», – навів приклад колишній заступник голови СБУ.

Він не заперечив ймовірності того, що одним із елементів прикриття групи ПВК Вагнера в Білорусі є показати цих бойовиків і підкинути їм українські документи.

Беркутівець у дворі СБУ під час подій в Україні 2014 року, в якому побачили схожість із Бакуновичем

Беркутівець у дворі СБУ під час подій в Україні 2014 року, в якому побачили схожість із Бакуновичем (Twitter Myrоtvorets.center)

«Показати, що це взагалі з України люди. І що дестабілізувальний фактор – це не РФ, а саме Україна. Яка прислала якийсь «Правий сектор», добробати, які починають свою війну за зняття чинного президента або для того, щоб приєднати до України Білорусь. Росія могла що завгодно придумати», – підкреслив Ягун.

Зазначимо, що в Twitter центру «Миротворець» показали фото затриманого в Білорусі російського найманця – керівника снайперської групи в ПВК Вагнера Андрія Бакуновича, а також беркутівця під час подій на Майдані в Україні 2014 року.

«1. Фото паспорта Бакуновича. 2. Фото з камер спостереження. Київ 2014. Двір СБУ. Ну дуууже схожий», – підписали знімки в мережі.

Скриншот

Також, президент Громадської організації “Доступне житло ветеранам АТО» Kviatkovskyi Viktor опублікував у себе на сторінці у Фейсбук пост, який викликав небувалий резонанс в мережі.

Він припустив, що затриманий в Білорусі російський найманець Бакунович — керівник снайперської групи в ПВК Вагнер і фото зроблене з камер спостереження Київ 2014. Двір СБУ- одна і та ж
людина, далі пряма мова:

Ось і відповідь хто розстрілював Майдан ….

Затриманий в Бiлорусі російський найманець Бакунович — керівник снайперської групи в ПВК Вагнер.

1. Фото паспорта Бакуновича

2. Фото з камер спостереження. Київ 2014. Двір СБУ.

Kviatkovskyi Viktor

Ось що пише про нього сайт «Миротворець»

Российский военный преступник. Сотрудник ГРУ РФ из «ЧВК Вагнера».
Принимал участие в боевых действиях против Украины на Донбассе в р-не н.п. Дебальцево 2014-15 гг. Руководил снайперской группой в 2014 году на Майдане в Киеве.
Должность в ЧВК «Вагнера»: командир группы – снайпер снайперской группы
Личный номер в ЧВК «Вагнера»: М-1001
Дата рождения: 30.12.1977
Место рождения: г. Иванковичи Республики Беларусь.
Страница в соцсети: https://vk.com/id215509177

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments