allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

На изображении может находиться: текст
Ник Мельник
певний час свиня опоросилась. Поросята виросли, стали дорослими свинями і всім стало в конюшні мало місця. І ось в один чудовий день свині заявили, що тепер це не конюшня, а свинарник і що коні мусять поважати вимоги свиней, бо вони також законні мешканці цієї конюшні-свинарника і що вони також мають право на введення свинських правил життя тут.
Коні і в цей раз з повагою поставились до свиней та дозволили їм трохи змінити правила співіснування в конюшні-свинарнику.
Пройшло ще трохи часу за який конюшня свинями була повністю перетворена на брудний свинарник - коні почали хворіти і вмирати, а свині запросили тепер вже до свинарника своїх родичів та почали притискати коней чи просто їх не помічати.
Згодом свині заявили, що вони тут народились і конюшня насправді завжди була свинарником, що це вони "благородні коні", а коні занадто дурні, щоби розуміти такі елементарні речі.
Більшість коней вимерли, а ті, що лишились, пішли світ за очі шукати собі нову конюшню. А деякі забули про своє первісне іржання і почали наввипередки хрюкати... Коні, не вірте свиням!
ТАК І З УКРАЇНЦЯМИ - кожна свиня знає краще за нас, як нам жити, в що нам вірити, якою мовою розмовляти і яка ж насправді наша історія!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments