allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

На изображении может находиться: текст
Ник Мельник
певний час свиня опоросилась. Поросята виросли, стали дорослими свинями і всім стало в конюшні мало місця. І ось в один чудовий день свині заявили, що тепер це не конюшня, а свинарник і що коні мусять поважати вимоги свиней, бо вони також законні мешканці цієї конюшні-свинарника і що вони також мають право на введення свинських правил життя тут.
Коні і в цей раз з повагою поставились до свиней та дозволили їм трохи змінити правила співіснування в конюшні-свинарнику.
Пройшло ще трохи часу за який конюшня свинями була повністю перетворена на брудний свинарник - коні почали хворіти і вмирати, а свині запросили тепер вже до свинарника своїх родичів та почали притискати коней чи просто їх не помічати.
Згодом свині заявили, що вони тут народились і конюшня насправді завжди була свинарником, що це вони "благородні коні", а коні занадто дурні, щоби розуміти такі елементарні речі.
Більшість коней вимерли, а ті, що лишились, пішли світ за очі шукати собі нову конюшню. А деякі забули про своє первісне іржання і почали наввипередки хрюкати... Коні, не вірте свиням!
ТАК І З УКРАЇНЦЯМИ - кожна свиня знає краще за нас, як нам жити, в що нам вірити, якою мовою розмовляти і яка ж насправді наша історія!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments