allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Українець видав фото порноактора за зображення царя Петра I, а в РФ повірили

Кілька днів тому в мережі з'явилася новина про те, що генетики із Санкт-Петербурзького державного університету нібито змогли за допомогою нейромереж і ДНК російського імператора Петра I згенерувати його реальний образ. Ця новина блискавично розійшлася російськими ЗМІ, але оскільки вона виявилася фейком, то її стали швидко видаляти. Автором фейку є українець Михайло Губа (Mykhaylo Guba).

П’ятниця, 3 липня 2020, 10:14

#Букви розбиралися, хто і навіщо змусив росіян повірити у згенерований нейромережею знімок Петра І.

Користувачів зацікавив “образ” Петра I, і деякі почали розмірковувати, на кого ж він схожий.


Хтось вказав на ланцюжок на шиї “імператора”.

Але більшість здогадалися, що це відомий порноактор і режисер Рон Джеремі.

Цей знімок порноактора було зроблено у 2007 році для обкладинки російського Esquire.

У коментарі #Буквам автор публікації Михайло Губа називає себе істориком-аматором з Кривого Рогу.

За його словами, він звернув увагу на зовнішню схожість порноактора з імператором Петром I і понад рік збирав матеріал.

#Букви публікують пряму мову Михайла Губи:

“Зовсім випадково звернув увагу на зовнішню схожість і з того часу збирав матеріал. Виявилося, що нащадки дружини онука Петра – Карла Петера Ульріха (який більш відомий як Петро Третій) під час революції виїхали до США та осіли в Квінсі. Через рік після приїзду в 1918-му, в Квінсі у них народився батько Рона – Арнольд Хьятт. А у Арнольда вже в 1953-му, власне, і народився Рональд Джеремі Хьятт”.

Михайло Губа розповів, що раніше спілкувався з російським істориком, доцентом Санкт-Петербурзького державного університету Олегом Соколовим, який вивчав історію Франції.

Наразі 63-річного Олега Соколова обвинувачують у вбивстві своєї коханої – 24-річної студентки Анастасії Єщенко.

“Про ДНК і нейромережу. Насправді це ні звідки взялося. Олег був фанатом Наполеона, ну, або є, слава Богу.

Він дуже допоміг мені у листуванні з архівами Нью-Йорка. Простому хлопцю з Кривого Рогу там навіть не відповідали на листи, і почав шукати допомоги серед іменитих істориків.

Знайшов Олега на форумі пітерських реконструкторів, розповів йому про свої здогади, і він підтримав мене в моїх пошуках.

Після знайомства з Skype він погодився допомогти і використовував своє ім’я для того, щоб National Archives at New York City надав мені повний доступ до їхньої онлайн бібліотеки, як його протеже.

Ми дуже потоваришували з ним за ці кілька років, і розповідаючи про свою роботу він згадував про те, що у них є ідея щодо того, як відновити мовний апарат Наполеона. Що вони в СПбДУ можуть на 3D-принтері надрукувати частини гортані Наполеона, відновивши її образ з ДНК.

Ну ось я надихнувся його розповідями про те, що вони можуть використовувати можливості нейромережі і частини ДНК для відновлення мовного апарату Наполеона і потім використовував цю ідею в своєму пості …

З Олегом ми спілкувалися аж до початку його проблем з Настею. Я хочу сказати, що насправді там все було зовсім не так, як це виставляють у пресі, Настя використовувала одержимість нею Олега в своїх цілях, відверто над ним знущаючись.

Останньою краплею в їхніх стосунках став випадок, коли Олег, повернувшись додому, застав Настю за переглядом стріму Євгена Понасенкова, історика-конкурента Олега.

У розпалі сварки Настя зізналася йому, що не тільки таємно дивиться все випуски Понасенкова, а ще й регулярно йому донатить. Це, як мені здається, і порушило психіку Олега, він перестав виходити на зв’язок, і ми з ним більше не спілкувалися.

Публікацію видалив, бо в СПбДУ почали дзвонити російські журналісти і ставити запитання щодо мого посту, а незабаром мені написали з його (Олега Соколова, – ред.) кафедри і попросили прибрати цей матеріал, тому що не хотіли знову піднімати його ім’я в пресі”.

Нагадаємо, що 67-річний Рон Джеремі потрапив у Книгу рекордів Гіннесса за найбільшу кількість ролей у фільмах для дорослих (майже 2000). Свою кар’єру в порно Рон почав ще у 1970-х роках. Зараз він займає першу позицію в списку “П’ятдесят великих порнозірок” за версією журналу AVN.

Рон Джеремі також знімався в художніх фільмах.

Нещодавно актора звинуватили у сексуальному насильстві щодо чотирьох жінок. Сам він усе заперечує.

При цьому американське видання Los Angeles Times пише, що влада округу Лос-Анджелес отримала 25 нових скарг на актора. Якщо всі овинувачення будуть доведені, Рону Джеремі загрожує від 90 років до довічного ув’язнення.

Tags: #Буквам, #Букви
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments