allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ПОРОШЕНКО ПОДАВ 14 ПОЗОВІВ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ

За скаргами адвокатів п'ятого президента слідчими суддями встановлено факти протиправної бездіяльності прокурорів, слідчих ДБР та Нацполіції, а також службовців НАБУСлідчі судді постановили 14 ухвал стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих щодо п'ятого президента України Петра Порошенка. Про це у своєму блозі для "Української правди" повідомив адвокат, керівний партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери" Ігор Головань.

"На днях Верховний суд нагадав нам усім, що встановлена ухвалою слідчого судді протиправна бездіяльність прокурора або слідчого тягне за собою відповідальність держави. Зокрема, стягнення моральної шкоди. А у зв'язку з інспірованим, як ми знаємо з опублікованих "Трубу прорвало" записів, посадовцями президентського офісу політичних переслідувань Петра Порошенка, слідчими суддями постановлено 14 ухвал стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих", – сказав Головань.

Так, за скаргами адвокатів п'ятого президента, слідчими суддями встановлено фактів протиправної бездіяльності:


 • прокурорів – 4;

 • слідчих Державного бюро розслідувань – 6;

 • службових осіб Національного антикорупційного бюро – 2;

 • слідчих Національної поліції – 2.

Відповідно Ігор Головань зазначив, що захист Петра Порошенка подасть 14 позовів про відшкодування моральної шкоди голові партії "Європейська солідарність"

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments