allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

ПОРОШЕНКО ПОДАВ 14 ПОЗОВІВ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ

За скаргами адвокатів п'ятого президента слідчими суддями встановлено факти протиправної бездіяльності прокурорів, слідчих ДБР та Нацполіції, а також службовців НАБУСлідчі судді постановили 14 ухвал стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих щодо п'ятого президента України Петра Порошенка. Про це у своєму блозі для "Української правди" повідомив адвокат, керівний партнер Адвокатського об'єднання "Головань і партнери" Ігор Головань.

"На днях Верховний суд нагадав нам усім, що встановлена ухвалою слідчого судді протиправна бездіяльність прокурора або слідчого тягне за собою відповідальність держави. Зокрема, стягнення моральної шкоди. А у зв'язку з інспірованим, як ми знаємо з опублікованих "Трубу прорвало" записів, посадовцями президентського офісу політичних переслідувань Петра Порошенка, слідчими суддями постановлено 14 ухвал стосовно протиправної бездіяльності прокурорів і слідчих", – сказав Головань.

Так, за скаргами адвокатів п'ятого президента, слідчими суддями встановлено фактів протиправної бездіяльності:


 • прокурорів – 4;

 • слідчих Державного бюро розслідувань – 6;

 • службових осіб Національного антикорупційного бюро – 2;

 • слідчих Національної поліції – 2.

Відповідно Ігор Головань зазначив, що захист Петра Порошенка подасть 14 позовів про відшкодування моральної шкоди голові партії "Європейська солідарність"

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments