allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

З КИМ ТИ, ВОЛОДИМИРОВИЧ?

На изображении может находиться: 7 человек, костюм

Знаєте, я можливо пошкодую про цей допис, але не висловитися я просто не можу. Мене реально турбує все те, що відбувається останнім часом біля виборів мера Києва. Бог з ним, я не коментуватиму відмову мера Києва Віталія Кличка іти на вибори спільно з «ЄвроСолідарністю». Це справді можна пояснити побоюваннями через неточність рейтингів і чутки про якийсь неймовірний «антирейтинг Порошенка». Проте.

Я рік не коментував чутки про зустрічі мера Кличка з представниками «зелених» і про їхні «договірняки» з представниками Єрмака. Зрештою, все може бути, коли таке в країні – ще не так розкарячишся. Безкомпромісним гарно бути тільки у бою, у всіх інших випадках доводиться крутитися, і за одне те, аби мером лишався один з лідерів Майдану-2014, я готовий був заплющити очі багато на що. Але.

Мені дуже не сподобалася ідея мера Кличка провести ребрендінг партії УДАР і повести депутатів від «Удару» до Київради. Я нагадаю, що «Удар» по факту згорнув своє існування ще у 2014 р., коли представники «Удару» увійшли до «Блоку Петра Порошенка». Відтоді про «Удар» практично ніхто не чув. Тобто по-факту Віталій Кличко створює під себе політ силу, яка виступить на виборах конкурентом «ЄвроСолідарності»! Тобто – буде «ЄвроСолідарність» критикувати і працювати над знищенням рейтингів ЄС. Очевидно від протистояння «Удару» і «ЄС» виграють лише дві політичні сили – «Слуга народу» і ОПЗЖ.

Це виглядає повноцінною катастрофою для демократично-прозахідного крила української політики. Очевидно – зелена команда докладе всіх можливих зусиль, аби взяти під контроль столицю. Вже зараз статистика показує, найбільш рейтинговий кандидат на посаду мера Києва – Віталій Кличко. Найбільш рейтингова партія – «ЄвроСолідарність». Спільна узгоджена дія «ЄвроСолідарності» і «Удару» буде запорукою початку переламу настроїв громадян по всій країні і початком очищення України від ЗЕпошесті. Хіба не цього прагне абсолютна більшість виборців як мера Кличко, так і «ЄвроСолідарності»?

Очевидно й інше. Ніщо зараз не доставить такої радості «Слузі народу» та ОПЗЖ (а з ними і Москві), як ситуація коли «Удар» і «ЄвроСолідарність», найбільш природні союзники з усіх можливих, почнуть протистояти одне одному.

Чорт з ним, я не коментуватиму чутки, що меру Кличко нав’язують заступників від Єрмака і від ОПЗЖ – аби здобути прямий контроль над процесами в Києві. Бог з ним, я не обговорюватиму запущені через зливні телеграм-канали байки, про те що меру Кличко обіцяють підтримку на рівні ОПУ, в разі якщо в Київраді буде створена більшість під зелених. Я розумію, що байок і пліток пускають до біса. Але мені моторошно стає від думки, що «Удар» може у Київраді об’єднатися з зеленими.

Мер Кличко був одним з лідерів «Майдану» в той час як чинний президент Зеленський смакував зі сцени перед ригівською аудиторією плани вдягнути Віталія Кличка і його прибічників у светри, а беркутлу видати ебонітові палички. Нині депутати саме президентської фракції (Дубінський з посіпаками) розвернули проти Кличка безпрецедентну кампанію цькування і дискредитації. І після цього представники мера Кличко підуть на об’єднання з зеленими? Та це навіть смішно, якщо подумати.

По-хорошому, нема нічого поганого в тому, якщо «Удар» і «ЄвроСолідарність» підуть на вибори двома колонами – так вони явно наберуть більше відсотків і заведуть до Київради більше своїх депутатів. Але. Мер Кличко уперто уникає питань про своє ставлення до поточної і майбутньої співпраці з «ЄвроСолідарністю». А це погодьтеся, викликає побоювання – чому воно так? З ким збираються співпрацювати у Київраді депутати від Кличка? Яка вірогідність появи коаліції Кличка з зеленими? Питання відкриті – відповіді нема.

Питання всі зводяться до простого – Володимирович, з ким ти? Ти з тими з ким стояв на Майдані, чи з тими хто з Майдану гидотно глузував? Ти з тими хто за ЄС, НАТО і безвіз, чи з тими хто «просто перестати стріляти» і «яка різниця як називається вулиця»?

Перш ніж голосувати – я неймовірно хочу почути відповідь Віталія Кличка

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments