allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

официальное признание москвы в ведении войны в Украине

Країна-агресор шантажує світ війною прямо на засіданні Радбезу ООН

Країна-агресор шантажує світ війною прямо на засіданні Радбезу ООН

Росія пропонує припинити глобальний вогонь в обмін на зняття санкцій — засідання Радбезу ООН

Рада безпеки ООН провела чергове засідання, на якому розглядалися питання захисту цивільних осіб у збройних конфліктах. Делегація країни-агресора зробила заяву, яку учасники засідання вважають шантажем. Російська сторона заявила, що глобального припинення вогню не буде, поки діють санкції.

Про це повідомив спікер постійного представництва України в Організації Об’єднаних Націй Олег Ніколенко у Facebook.

Ніколенко заявив, що риторика російської сторони змінилася і стала носити ознаки відвертого шантажу. Раніше Росія заявляла, що санкції заважають здійснювати гуманітарну допомогу в умовах пандемії коронавірусу.

«Той момент, коли російська делегація відверто заявляє на засіданні Радбезу ООН про захист цивільних осіб в збройних конфліктах, що без зняття санкцій не буде глобального припинення вогню.

Раніше ми чули лише те, що санкції заважають гуманітарній допомозі для боротьби із COVID-19. Не допомогло, тому вирішили повернутися до старих практик – шантажу.

Заява РФ пояснює, чому продовжується насильство в Україні, Сирії, Лівії та інших місцях, де Росія є стороною конфлікту. Але ми добре знаємо, що навіть якщо санкції теоретично будуть скасовані, припинення вогню не буде.

Росіяни завжди знайдуть привід для продовження агресивної політики.

Але такі аргументи російської сторони не були взяті до уваги ООН, тому РФ знову повернулася до своєї старої практики — шантажу.»

Як відомо, Генеральна асамблея ООН раніше відхилила ініціативу Росії про скасування односторонніх санкцій через епідемію коронавірусу. Натомість в результаті консенсусу було ухвалено резолюцію «Глобальна солідарність у боротьбі з коронавірусним захворюванням», яка закликає «активізувати міжнародне співробітництво» для протидії пандемії.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments