allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Этот раунд за Ринат Леонидовичем ... посмотрим что дальше , но главное - платим за все - мы.

сторична подія сталася вчора ввечері. Потужність вугільних ТЕС перевищила працюючу потужність атомних електростанцій (АЕС).

Вчора о 22:17 працююча потужність вугільних ТЕС склала 7 243 МВт, а працююча потужність АЕС склала 6 663 МВт. Це стало наслідком того, що напередодні міністерство енергетики змусило Енергоатом ще зменшити роботу своїх блоків, хоча наявна потужність, яка може працювати, складає 9 490 МВт.
Нет описания фото.
Таким чином обмеження Енергоатому склало 2 827 МВт - це потужність всієї Рівнеськоі АЕС, або на 41% більше потужності Хмельницької АЕС. Загалом під обмеженнями зараз 9 блоків - на усіх АЕС.

Подивившись на графік, будь-хто зрозуміє, що обмеження Енергоатому не пов’язані із зниженням споживання. А пов’язане із тим, що виробіток віддали вугільним ТЕС.

Простими словами. Обмежується державний Енергоатом, власником якого є ви всі, як громадяни України. А збільшується генерація вугільних ТЕС, 70% яких належить компаніі ДТЕК Р.Ахметова. І такий перерозподіл ринку відбувається не тому, що Енергоатом програв конкуренцію, а тому, що знайшлися чиновники, які вирішили вручну перерозподілити ринок на користь приватних (дорожчих) структур.

Це як у футболі, «якась команда» не може виграти у свого суперника, тому купує суддю. Арбітр вилучає двох гравців команди-суперника і тоді «якась команда» виграє кубок. Нічого спільного із чесною конкуренцією це не має. Я зі своєї сторони буду відстоювати чесну конкренцію всіма можливими способами. Дуже не хочеться, щоб через рік хтось знову був у бігах і через фейсбук писав про політичні переслідування, краще повчитися на помилках інших.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments