allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Этот раунд за Ринат Леонидовичем ... посмотрим что дальше , но главное - платим за все - мы.

сторична подія сталася вчора ввечері. Потужність вугільних ТЕС перевищила працюючу потужність атомних електростанцій (АЕС).

Вчора о 22:17 працююча потужність вугільних ТЕС склала 7 243 МВт, а працююча потужність АЕС склала 6 663 МВт. Це стало наслідком того, що напередодні міністерство енергетики змусило Енергоатом ще зменшити роботу своїх блоків, хоча наявна потужність, яка може працювати, складає 9 490 МВт.
Нет описания фото.
Таким чином обмеження Енергоатому склало 2 827 МВт - це потужність всієї Рівнеськоі АЕС, або на 41% більше потужності Хмельницької АЕС. Загалом під обмеженнями зараз 9 блоків - на усіх АЕС.

Подивившись на графік, будь-хто зрозуміє, що обмеження Енергоатому не пов’язані із зниженням споживання. А пов’язане із тим, що виробіток віддали вугільним ТЕС.

Простими словами. Обмежується державний Енергоатом, власником якого є ви всі, як громадяни України. А збільшується генерація вугільних ТЕС, 70% яких належить компаніі ДТЕК Р.Ахметова. І такий перерозподіл ринку відбувається не тому, що Енергоатом програв конкуренцію, а тому, що знайшлися чиновники, які вирішили вручну перерозподілити ринок на користь приватних (дорожчих) структур.

Це як у футболі, «якась команда» не може виграти у свого суперника, тому купує суддю. Арбітр вилучає двох гравців команди-суперника і тоді «якась команда» виграє кубок. Нічого спільного із чесною конкуренцією це не має. Я зі своєї сторони буду відстоювати чесну конкренцію всіма можливими способами. Дуже не хочеться, щоб через рік хтось знову був у бігах і через фейсбук писав про політичні переслідування, краще повчитися на помилках інших.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments