allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

хто наступний???

«Ватник», який поширював в соцмережах сепаратиську настрої, прогуляти зароблене не встиг


У Луганській області Служба безпеки України припинила протиправну діяльність редактора групи антиукраїнської спрямованості в одній зсоціальних мереж російського походження.

На сторінці групи, що існувала з кінця травня ц.р., публікувалася інформація антидержавного характеру, у тому числі й про вербування найманців до терористичного угруповання «ЛНР», організацію фінансової допомоги бойовикам. Також розміщувалися матеріали, що дискредитували Збройні сили та правоохоронні органи України, українську мову та державну символіку.

Місцевим редактором спільноти був студент із Сєверодонецька, а його діями керував адміністратор, який користувався анонімним аккаунтом із зареєстрованою в Санкт-Петербурзі IP-адресою. Саме від нього студент отримав інструкції щодо реєстрації фейкового аккаунта, прав редактора групи та контенту, який регулярно мав розміщувати на сторінці.

Крім того, за завданням «координатора», правопорушник повідомляв про пересування військової техніки та особового складу українських підрозділів.

Редактора групи затримано, він визнав свою провину. Слідчими Управління СБ України в Луганській області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ч. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

На Черкащині співробітники Служби безпеки України викрили протиправну діяльність двох місцевих мешканців, які вели пропаганду сепаратизму через російські соціальні мережі.

Вони розповсюджували матеріали антиукраїнського змісту із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади.

Розпочато кримінальні провадження за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч. 2 ст. 109 (розповсюдження матеріалів до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments