allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Коротко про прес-конференцію ЗеленськогоЯк і очікувалось логіка у відповідях була ДУЖЕ умовна. На рівні школи, у кращому випадку.

Приклади питань та відповідей.

Зарплата у 5-6 тис. гривень - це у нас не бідність",- розповідає нам мультимільйонер Зеленський, що 5-6 тис. може витратити тільки на обід у ресторані.

"Ми побудуємо ВСІ державні дороги". Для довідки, щоб побудувати ВСІ дороги, окрім доріг у містах, треба десь 250 млрд!! доларів. НА близько 40 000+ км. доріг в Україні
"Я знайду 3 млрд. доларів та побудую ВСІ мости в Україні"...
Про 300% медикам, яки їх досі не бачили й близько."На цьому тижні, я думаю, збільшиться кількість областей... І в усіх областях медики, які борються з COVІD-19, отримають ці кошти"


Питання: "Ви в Давосі розповідали про мільярди інвестицій, про інвестиційних нянь - де все це? Довідка, Давос був у січні 2020 - зараз кінець травня. Відповідь: Ну ми ось приймемо закон про інвестнянь. Ми ось ось чекаємо, що до нас прийде 7 млрд. доларів інвестицій. І тут же говорить: Хоча у світі сьогодні інвестиційний націоналізм - всі тримають інвестиції у своїх країнах."


Питання: "У вас був відосік про кумів та друзів на посадах. Чому Єрмак, Трофімов, Шефір всі ваші друзі без політичного досвіду зараз на посадах? Венедиктова тестувалась у Верховний суд....тут перервали. Чому так? Відповідь: Жодного кума я не призначив. Друзів теж не призначив. Венедіктова - нова людина у Генпрокуратурі, як я і обіцяв. Пан Єрмак не продюсер, він юрист - це не кум, а моя довірена особа. У нього освіта, що підходить. Та взагалі не всі, хто працювали у Януковича, є людьми Януковича! (ага, це просто "чесні професіонали", інших проФесор на роботу не брав). От ви жили за часи Януковича, але ви не людина Януковича? Ну от! І взагалі кадровий голод, я не можу нікуди знайти людей..(прим. тому і друзів ставлю). Пздц просто.


Питання: "Рік тому ви говорили що на Донбасі треба просто перестати стріляти. Та домовитись з Путіним посередині. Чи не вважаєте що ці слова легковажні." Відпвідь:" Простоприпинитистріляти. Це складний процес. Я ніколи не говорив щоб наша армія перестала стріляти. Я просто хотів щоб ми не стріляли першими. Я хотів щоб вони (та сторона) зрозуміли що вони повинні теж просто перестати стріляти. І взагалі вони стріляють тому що не знають що з ними буде далі (Шо, блд?)" Потім він почав розповідати як на окупованих територіях все погано з короновірусом, а це ж наші люди, він пропаонував допомогу"!!(за наші кошти!) а окупанти відмовились і взагалі, вони такі погані хлопці,що постійно брешуть про Україну і  про те, що українська армія стріляє по мирним. Ти ба яке одкровення для ньго на сьомий рік війни! Виявляються,окупанти постійно та безсоромно брешуть! Про все... Взагалі, схоже що до нього доходить, що все не так просто. І те що несе російська пропаганда далеко від правди.


Питання: "Про вирок Порошенко. Зразу пішов дощ. Зеленський, схожий на мокру курку, черговий раз виказав купу погроз Пороху та його команді. Він знає, що по плівкам Деркача (розмови Порошенко-Байден) Венедиктова зареєструвала кримінальну справу. Він дуже сподівається на обвинувачення по державній зраді. (Для довідки депутат Андрій Деркач у 1990-1993 роки - слухач Академії Міністерства безпеки Росії, юрист. Дипломна робота «Організація і проведення зустрічей з негласної агентурою» Але з'їхав на те що, це не його, виявляється, повноваження".У 2010 році Священний Синод Російської Православної Церкви ввів Андрія Деркача до складу Міжсоборної присутності РПЦ.)... Але у кінці з'їхав на те,що це не "!його повноваження". Ти ба - а рік тому, він говорив зовсім інше та ігнорував те що говорили притомні люди - про повноваження...


Питання: "Рік тому ви відкрили декларації вищого керівництва СБУ. Тепер ви подаєте законопроект щоб закрити декларації. Баканов самий чесний керівник СБУ за всі часи! А про закон не пам'ятаю. Хоча Баканов щось розповідав, що виявляється, деяких керівників СБУ відкрито давати адресу - неможна. Я за відкритість, давайте пропозиції, і я взагалі знову поговорю з Бакановим"...


Потім дуже ображенний Зеленський почав міркувати про те що повинен бути баланс між владою та журналістами і взагалі переходити на особистості не можна. Нагадаю, це розповідає чувак, що роками плював на всі межі та баланси і не просто переходив їх - садився прямо на сцені та навалював кучу на всю етику та пристойність. А тепер воно ображається...

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments