allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Польща визнала РФ головною загрозою своїй національній безпеці

Польща визнала РФ головною загрозою своїй національній безпеці

Президент Польщі Анджей Дуда підписав Стратегію національної безпеки, в якій головною загрозою названо агресивну політику Росії.

Про це повідомляє "Польське радіо".

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак (на фото) сказав, що на основі цього документу будуть розроблені інші положення, що стосуються діяльності польської армії. Міністр підкреслив, що Стратегія національної безпеки стосується загроз, на які повинні реагувати польські солдати.

"Ця загроза, звичайно, широковідома. Це агресивна політика Росії. Ми протистоїмо тій політиці, беручи активну участь у діяльності Північноатлантичного альянсу. Солдати польської армії дислокуються на Східному фланзі НАТО, але не тільки в Польщі, а й у країнах-союзниках по блоку НАТО, створюючи нові частини. Це, наприклад, Війська територіальної оборони. Польські солдати протистоять кіберзагрозі – ми створили кібервійська", - зазначив глава Міноборони.

Стратегія національної безпеки є відкритим документом. На його основі будуть створені докладні рекомендації щодо напрямів розвитку безпеки. Ці документи будуть засекречені.

Нагадаємо, що остання стратегія національної безпеки була розроблена у 2014 році.

Раніше повідомлялося, що Польша просила НАТО посилити свій східний фланг, а саме приділити пильну увагу безпеці Польщі.

«Необідно збільшити наш військовий контингент як мінімум удвічі, це зміцнить впевненість нашої країни в своїй нацбезпеці, щоб стримувати можливого агресора», - підкреслював тоді Блащак.

Міністр національної оборони також нагадав про створення дивізійного командування, якому будуть підпорядковуватися американські війська на східному фланзі НАТО. Досягнуті в Вашингтоні домовленості глава польського оборонного відомства назвав «безсумнівним успіхом», оскільки тепер можливий загарбник буде розуміти, що «напад на Польщу» призведе не до локального, а до глобального конфлікту.

Також відомо, що парламентська коаліція Польщі вирішила перенести заплановані на травень президентські вибори.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment