allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

В Естонії почали будівництво стіни з Росією

Эстония требует от России компенсации за беспредел СССР и поддерживает Украину на пути в НАТО

Між Естонією та Росією немає офіційного договору про кордон, однак вже зараз починається будівництво стіни по всій довжині. Для цього в Естонії ухвалено рішення виділити на облаштування кордону 130,5 млн євро.

Про це заявив портал телерадіомовлення ERR.

Вказується, що департамент поліції і прикордонної охорони Естонії та фірми Merko Ehitus і GRK Infra вже підписали договір про перший етап будівництва кордону з Росією. Роботи на першому етапі планується завершити за три роки. Одночасно почнеться підготовка до облаштування інших ділянок.

Для першого етапу потрібно майже 20 млн євро. За цю суму планується створення інфраструктури на відрізку естонсько-російського кордону довжиною 23,5 кілометри.

«Це саме та ділянка, через яку найбільше ведуться контрабандистські справи. Там найбільше нелегально перетинають кордон», – заявив міністр внутрішніх справ березні Хельме.

Навіть там, де межа проходить болотистими ділянками, також планується спорудити стіну.

«Наші співробітники та всі співробітники наших субпідрядників муситимуть працювати так, щоб в жодному разі не заступати на територію Росії. Порушувати кордон в ході будівельних робіт не можна, тож логістичних проблем буде досить», – зазначив голова правління Merko Ehitus Eesti AS Іво Волков.

Сухопутний кордон з Росією пролягає на відстань 135 кілометрів, з яких на болотисту місцевість припадає 101 км. Для облаштування сухопутної ділянки передбачено забезпечення її високотехнологічною технікою, буде встановлена електронна охоронна система. Крім того, заплановано використання безпілотників. Таким чином, будь-який перетин кордону буде фіксуватися сенсорами.

Також буде завершено будівництво паркану заввишки 2,5 метра довжиною близько 90 кілометрів.

Між Естонією та Росією немає договору про кордон. Він підписувався двічі, у 2005 і 2014 році, але й досі не ратифікований.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment