allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Політолог знайшов статтю, щоб посадити 80% регіоналів. препост для прокуратуры

Оригинал взят у znaypravduukr в Політолог знайшов статтю, щоб посадити 80% регіоналів

Генпрокуратура недопрацьовує, якщо більшість членів колишньої фракції Партії регіонів на волі, а близько 80% їх підпадають під кримінальну відповідальність за державну зраду - сказав в ексклюзивному коментарі ІБ "Правий" політолог Олександр Палій. Так він прокоментував намагання колишніх регіоналів брати участь у місцевих виборах.

"В мене питання: чому чільний склад Партії регіонів не сидить в повному складі на лаві підсудних? Чому не сидить досі Ківалов, який фальшував вибори, чому до нього навіть питань у прокуратури не виникає? Чи немає відкупу цих людей грошима або слухняною поведінкою від кари?", - зазначив політолог.

За його словами, багатьох депутатів він знає особисто і вони не приховують своїх антиукраїнських позицій.

Не менше 80% тих депутатів, яких я знаю, - явні антиукраїнці - така пропорція. По-перше, вони голосували за закони 16 січня 2014 року. Вони завдали колосальної шкоди внутрішній безпеці країни. Самі тільки заяви тягнуть на кримінальні справи про сепаратизм. Так той самий Ківалов заявляв, що Одеській області треба власну Конституцію ухвалювати - явний сепаратизм і досі його ні до чого не притягнули", - сказав Палій.

За його словами, дії і заяви цих людей явно підпадають під статтю Кримінального кодексу про державну зраду і порушення її - на поверхні.
Нагадуємо, в Статті 111 КК України зазначається: "Державна зрада - це діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України... надання іноземній державі, іноземній організації або їхнім представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України".

Детільніше тут
Долучайся до нас в соцмережах,Знай правду!
Слава Україні!

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments