allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

пиздабол просто реТкастный

Голова ТСК по вибухам у Балаклії Давід Арахамія опублікував фальшивий звіт, який заперечує російську диверсію
Журналіст Юрій Бутусов стверджує, що звіт, у якому йдеться про підрив складів в Балаклії Харківської області за допомогою багатьох закладених на землі зарядів, є фальшивкою.ТСК не заслухала керівництво Київського науково-дослідного інституту судових експертиз з керівником Олександром Рувіном включно, жодного офіцера Головного ракетно-артилерійського управління Генштабу, "не був заслуханий навіть командир арсеналу".

"Вони взяли наспіх вигадану версію харківського інституту, яка не витримує ніякої критики. І на її основі Арахамія написав абсолютно брехливий висновок, ніби експертиза Рувіна ґрунтувалася тільки на одній версії - атака з безпілотника, і заявив, що версія з безпілотником помилкова. Насправді , дані радара "Украероруху" в справі є, і їх ніхто не спростував."

Бутусов стверджує, що комісія Ради "приховала від депутатів в своєму звіті, що 26 грудня 2015 року на території арсеналу були скинуті 14 запалювальних мін-гранат ЗМГ, але тоді вибухів і пожежі вдалося запобігти"

"Комісія приховала, що противник атакував склад ЗСУ на південному напрямку, скинувши з безпілотника кумулятивні гранати. Більш того, версія з безпілотником не була єдиною. Розглядали і диверсію на арсеналі, і пуск керованої ракети."

Бутусов вважає, що розгляд справи про вибух арсеналу тимчасова слідча комісія зробила не компетентно, навмисно не повідомляючи про важливі факти і не провівши серйозного розслідування.

"Бачу, що пан Арахамія навмисно пропонує версію катастрофи, ведучи в сторону від версії, яка пов'язана з можливими діями Російської Федерації, і відкидаючи все, що підтверджує російський слід."

Нагадаємо, що голова фракції "слуг" у парламенті Давід Арахамія регулярно проводить інформаційні акції, які вигідні Росії: так, на форумі у Давосі він заявив, що Україна має відмовитись від гармонізації українського законодавства з ЄС та створювати власні "правила гри". Пізніше він говорив про можливість варіанту "воду у Крим в обмін на Донбас". Тепер, якщо вірити Бутусову, Арахамія публікує фальшивий звіт, який покликаний зняти підозру з Росії за вибухи військових арсеналів.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments