allanhan (allanhan) wrote,
allanhan
allanhan

Росія просить в Італії «розрахуватися за гумдопомогу» зняттям санкцій — італійські ЗМІ

Представник «Руху п’яти зірок», який входить до коаліції в парламенті Італії, та президент комісії з закордонних справ Сенату Віто Петрочеллі отримав лист від свого колеги з російської Думи Леоніда Слуцького з проханням зняти санкції з Москви.

Як пише італійське видання Linkiesta, в листі Слуцький просить натиснути на Брюссель.

«Нарешті Москва видала рахунок після того, як до Італії відправили допомогу (зокрема і військову) для боротьби з коронавірусом», — йдеться в повідомленні.

Лист датується 27 квітням. У ньому російський депутат просить свого італійського колегу «повідомити про цей документ італійським сенаторам».

«Західні країни, які називають себе демократичними, наклали різні види санкцій майже на третину населення світу і не планують їх послаблювати навіть під час боротьби з коронавірусом… Я звертаюся до всіх політиків з закликом відмовитися від деструктивної політики санкцій», — пише Слуцький.

Лист Москва передала через посла Росії в Італії Сергія Разова, який просить італійського сенатора Петрочеллі довести його до відома колег у парламенті.

hromadske звернулося до Міністерства закордонних справ України за коментарем.

3 квітня Україна забракувала ініційований Росією проєкт резолюції Генасамблеї ООН про боротьбу з коронавірусом, який міг допомогти РФ позбутися міжнародних санкцій.

Пізніше постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявляв, що влада Російської Федерації хоче використати ситуацію з поширенням коронавірусу SARS-CoV-2, щоб посилити суперечності всередині Європейського Союзу.

Наприкінці березня до Італії прибули перші 15 військових літаків, які привезли вантаж і спеціалістів для боротьби з коронавірусом.

для тупой мокши-на языке...


Россия просит у Италии «рассчитаться за гумпомощь» снятием санкций — итальянские СМИ

Представитель «Движения пяти звезд», которая входит в коалицию в парламенте Италии и президент Комиссии по иностранным делам Сената Вито Петрочелли получил письмо от своего коллеги из российской Государственной Думы Леонида Слуцкого с просьбой снять санкции.

Как пишет итальянское издание Linkiesta, в письме Слуцкий просит надавить на Брюссель.

«Наконец Москва выставила счет после того, как в Италию отправили помощь (в том числе и военную) для борьбы с коронавирусом», — говорится в сообщении.

Письмо датируется 27 апреля. В нем российский депутат просит своего итальянского коллегу «сообщить об этом документе итальянским сенаторам».

«Западные страны, называющие себя демократическими, наложили различные виды санкций почти на треть населения мира и не планируют их ослаблять даже во время борьбы с коронавирусом... Я обращаюсь ко всем политикам с призывом отказаться от деструктивной политики санкций», — пишет Слуцкий.

Linkiesta отмечает, что такое обращение — своего рода протест против решения ООН, которая отказалась отменять санкции из-за коронавируса против России. Эти санкции были введены после начала российской агрессии против Украины.

Hromadske пытается взять комментарий по поводу этого письма у представителей Министерства иностранных дел Украины.

3 апреля Украина забраковала инициированный Россией проект резолюции Генассамблеи ООН о борьбе с коронавирусом, который мог помочь РФ избавиться от международных санкций.

Позже постоянный представитель Украины при ООН Сергей Кислица заявлял, что власть Российской Федерации хочет использовать ситуацию с распространением коронавируса SARS-CoV-2, чтобы усилить противоречия внутри Европейского союза.

В конце марта в Италию прибыли первые 15 военных самолетов, которые привезли груз и специалистов для борьбы с коронавирусом.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment